Mężczyzna nie powinien być przy porodzie? Te zdjęcia udowadniają, że jest inaczej!

Bez względu na to, czy naturalistyczne zdjęcia z porodówki podobają się, czy wręcz przeciwnie - nie można im odmówić jednego. Wywołują mnóstwo emocji. Najsilniejszą z nich jest wzruszenie. Szczególnie jeśli przyjściu na świat dziecka asystował jego ojciec.
Marta Kosakowska / 24.07.2018 12:10

Poród to przeżycie, którego nie da się porównać z niczym innym. Przede wszystkim to doświadczenie rodzącej kobiety, które zapadnie w jej pamięci na zawsze. Nie mniejsze emocje towarzyszą ojcu dziecka, który ma okazję uczestniczyć w momencie przyjścia maluszka na świat!

Mocne, prawdziwe, poruszające. Obok tych fotografii porodowych nie da się przejść obojętnie

Fotografia porodowa robi się coraz popularniejsza w Stanach Zjednoczonych. Wielu fotografów specjalizuje się w reportażach z porodówek. Jedną z takich osób jest Kayla Reeder, fotografka, która nie kryje, że porody są jej wielką pasją. Sama ma troje dzieci i - jak pisze na swojej stronie internetowej - żałuje, że nie ma wielu zdjęć z własnych porodów. Być może dlatego zajęła się uwiecznianiem porodów innych kobiet?

Zobacz na kolejnych stronach najpiękniejsze zdjęcia, które udowadniają, że poród rodzinny to piękna sprawa. Miny świeżo upieczonych ojców - bezcenne!

Przeczytaj:
Nie dawali jej szans na przeżycie. Właśnie skończyła roczek!
Tragedia w wesołym miasteczku. Dziewięciolatek nie żyje

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)