Lena Dunham fot. ONS.pl/kolaż Polki.pl

Lena Dunham i ciążowy brzuszek - Body positive - Inspiracja

Jak zareagujesz na takie stwierdzenie? Zobacz epicką ripostę amerykańskiej aktorki
Joanna Mroczkowska / 12.12.2016 22:06
Lena Dunham fot. ONS.pl/kolaż Polki.pl

30-letnia Lena Dunham po raz kolejny pokazała, że ma gdzieś konwenanse. Aktorka i twórczyni kultowego już serialu HBO "Dziewczyny" tym razem epicko zripostowała komentarze na temat jej rzekomo ciążowego brzuszka. Historia, która spotkała gwiazdę idącą na premierę z czerwonym dywanem nie tak bardzo odbiega od incydentów, które mogą nam się przydarzyć chociażby w komunikacji miejskiej.

Jak zaakceptować siebie będąc plus size?

Jesteś w ciąży! Wyglądasz promieniująco!

Ile z was przydarzyła się ta sama historia. Zjadłaś za dużo, ubrałaś się na cebulkę lub trochę ci się przytyło. W autobusie ktoś bardzo życzliwy ustępuje ci miejsca, bo wygląda na to, że jesteś w ciąży.

Ta sama sytuacja może przydarzyć się w odwróconej wersji. Widzisz dziewczynę z zaokrąglonym brzuszkiem, ale nie jesteś pewna, czy oby na pewno jest w ciąży. Nie wiesz jak się zachować. Lepiej jest ustąpić jej miejsca, czy zignorować?

Przypadek Leny Dunham

Aktorka wybrała się ostatnio na wieczorny event w jedwabnej sukni do ziemi. Oczywiście pochwaliła się swoją stylizacją na Instagramie, który obserwuje prawie 3 miliony osób. W komentarzach ludzie zaczęli gratulować Lenie Dunham, że jest w ciąży. Pisali, że wygląda świetnie, a brzuszek jest uroczo zaokrąglony. Były też takie osoby, które krytykowały jej sylwetkę... i takie, które broniły jej krągłości. Tak po prostu. Lena, która tak się składa, że nie jest w ciąży postanowiła odpowiedzieć na wszelkie zarzuty, a wyszło jej to, jak zwykle fantastycznie.

Lena Dunham w odważnej kampanii bielizny

Dziękuję! Nie spodziewam się dziecka, ale przed zrobieniem tego zdjęcia zjadłam całe pudełko bezglutenowych ciasteczek. To zabawne - ludzie mówili mi, że wyglądam jakbym była w ciąży nieprzerwanie od 15 roku życia. Zatem postanowiłam uznać brzuch za kolejną (seksowną) krągłość. Niektórzy mają krągłe uda, pupy, piersi - ja mam brzuch.

Tym komentarzem Lena Dunham, która walczy z chorym wizerunkiem w Hollywood od lat, udowodniła po raz kolejny, że nie trzeba przejmować się potencjalnymi wadami. Należy je zaakceptować, a nawet pokochać. Co wy na to?