czekolada która łagodzi bóle miesiączkowe fot. screen Facebook

Czekolada która łagodzi bóle miesiączkowe - odkrycie na miarę elektryczności

Naszym zdaniem to odkrycie na miarę elektryczności - oto czekolada, która łagodzi bóle menstruacyjne!
Weronika Kwaśniak / 09.10.2017 11:20
czekolada która łagodzi bóle miesiączkowe fot. screen Facebook

"Tych" kilka dni w miesiącu może być dla wielu z nas prawdziwym koszmarem. Nawet jeśli, jak niektóre nieszczęśnice, nie zwijasz się z bólu i nie faszerujesz silnymi środkami przeciwbólowymi, aby móc w jakikolwiek sposób funkcjonować, to i tak z pewnością odczuwasz duży dyskomfort.

Jednym ze sprawdzonych lekarstw na bóle menstruacyjne od zawsze była czekolada. Trudno powiedzieć, czy to siła sugestii, czy może apetyt na słodkości, a może kwestia tego, że jedzenie tego produktu sprzyja powstawaniu hormonu szczęścia. Fakty są jednak niepodważalne - milutki kocyk, ciepły termofor (oczywiście: oby tylko nie gorący!), kubek herbaty i tabliczka czekolady to najlepszy możliwy pomysł na spędzenie wieczoru, gdy właśnie masz okres.

Było kwestią czasu, aż lukę na rynku postanowią zapełnić producenci. I oto jest - czekolada, która łagodzi bóle menstruacyjne!

Czekolada Frauenmond, wytwarzana przez Chocolate mit Herz, jest wzbogacona specjalnie dobraną mieszanką ziół. A nie od dziś wiadomo, że zioła mogą pomagać w uśmierzaniu bólu miesiączkowego...

Domowe sposoby na bóle menstruacyjne

Produkt zawiera w sobie 60% kakao i miks 17 ziołowych esencji. Dzięki swoim składnikom, czekolada sprzyja rozluźnieniu mięśni, a dzięki temu łagodzi skurcze menstruacyjne.

Firma zapewnia, że słodkości mogą być spożywane również przez mężczyzn. Dzięki temu poczują się oni zrelaksowani i odprężeni. Cóż - nie pozostaje nic innego, jak pogratulować marce świetnego pomysłu i czekać, aż produkt będzie dostępny w Polsce!