Brzydka blogerka i jej przystojny mąż – to małżeństwo budzi kontrowersje

Gloria i Ali Henry fot. instagram.com/glowpinkstah/
Jej historia pokazuje, że miłość nie zna granic i że w drodze do szczęścia nie warto ulegać zawistnikom.
Marta Słupska / 10.03.2017 12:44
Gloria i Ali Henry fot. instagram.com/glowpinkstah/

Ona – blogerka z bardzo dużą nadwagą. On – przystojniak, który się w niej zakochał. Parą są od 8 lat, a od kilku lat – małżeństwem. Brzmi jak bajka, ale nią nie jest. Wszystko przez złośliwe komentarze.

Modelka plus size napisała do siebie list sprzed lat, w którym udowadnia, że nie warto mieć kompleksów z powodu wyglądu

„On na pewno jest ze mną z litości”

Gloria jest blogerką – jej kanał na YouTube ma już ponad 370,000 subskrybentów, a profil na Instagramie śledzi blisko 50,000 osób. Najczęściej publikuje treści satyryczne i związane z poradnictwem – chętnie opowiada o kwestiach związanych ze związkami i małżeństwem. Nie ma się co dziwić, bo właśnie ten aspekt jej życia budzi w sieci najwięcej kontrowersji.

Gloria jest bowiem mężatką, a jej mąż, Ali, zdaniem wielu osób, zupełnie do niej nie pasuje. Podczas gdy on jest wysportowany, wysoki i przystojny, ona od zawsze boryka się z dużą nadwagą i jest określana mianem nieatrakcyjnej.    

 

Thankful that I have someone in my life who loves Disney as much as I do. 💛 #glerpadventures

Post udostępniony przez Gloria Shuri Henry (@glowpinkstah)

Mimo że małżeństwo Glorii z Alim wydaje się być bardzo udane – para często zamieszcza w sieci zdjęcia, na którym okazuje sobie uczucia – gro internautów nie daje im spokoju i wciąż pisze pod ich publikacjami nieprzyjemne komentarze. Według wielu mężczyzna jest z Glorią z litości lub ma w tym jakiś interes – niemożliwe, że tak po prostu pokochał „takie monstrum”.

Nie sądziłam, że Ali może obdarzyć uczuciem kogoś takiego, jak ja. Tym bardziej, że kiedy na swoim blogu opublikowałam nasze wspólne zdjęcia, posypało się mnóstwo ohydnych komentarzy. Że on jest dla mnie zbyt przystojny. Że powinnam się spotykać z kimś tak otyłym, jak ja. Że on na pewno jest ze mną z litości, jest ślepy albo ma w tym jakiś interes 
– komentowała jeszcze kilka lat temu Gloria.

Ali nie zważa na komentarze i podkreśla, że uwielbia swoją żonę, uważa, że jest piękna, słodka i zabawna. Gloria także stara się nie zwracać uwagi na nieprzychylne opinie. Wie, że dla wielu dziewczyn jej historia pokazuje, że piękno jest pojęciem względnym, i że zawsze warto dążyć do szczęścia – nawet jeśli nikt dookoła nie wierzy, że może się udać. Jest przy tym pewna siebie i spełniona, wbrew temu, że internauci uważają, iż skoro ma nadwagę, na pewno jest smutna, zakompleksiona i nieszczęśliwa.

My życzymy parze dużo szczęścia i siły, by nie ugiąć się pod ciężarem krytyki!

 

Get ready for a post of lovey-dovey crap you'll hate 🤣 I'm about to post a bunch of lyrics from my favorite love songs that make me think of Ali. Can you guess em all?! *clears throat but not really cuz I'm not singing* ✨✨✨✨✨ 🎶 cuz this is real and this is good It warms the inside just like it should and most of all, most of all it's built to last 🎶 ✨✨✨✨✨ 🎶if anyone could make me a better person you could all I gotta say is I must have done something good!🎶 ✨✨✨✨✨ 🎶I can let my hair DAAAOWN I can say anything CRAAAAZY I know you'll catch me right beFORE I hit theee ground With nothin but a tshirt on I've never felt so beautiful BAYBEH AS AH DZOOO NAOOO. NAO THAT IM WITH YOU-UH."🎶 ✨✨✨✨✨ 🎶 I can hear the bells My head is spinning I can hear the bells Something's beginning Everybody says that a girl who looks like me can't win his love well just WAAAIIIT AND SEE 🎶 ✨✨✨✨✨ 🎶The Office Theme🎶 ✨✨✨✨✨ 🎶The following is not a test DJAAAAAY bring it bring it back bring it bring it bring it back 🎶 ✨✨✨✨✨ 🎶Pokémon gotta catch em all it's you and me. I know it's my destiny! You're my best friend IN A WERLD WE MUST DEFEEEENNND🎶 ✨✨✨✨✨ And last but not least: 🎶Let me sit this AAAAAAAAAAAASSS🎶 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 #nationalspouseday picture by @kokennut

Post udostępniony przez Gloria Shuri Henry (@glowpinkstah)

 

Happy new year!!! Are we even looking at the camera? #glerpadventures 💛

Post udostępniony przez Gloria Shuri Henry (@glowpinkstah)

 

Redakcja poleca

REKLAMA