POLECAMY

Położne wymiatają! To jedyny komentarz, jaki ciśnie się na usta, po obejrzeniu tych zdjęć

Emocje towarzyszące tym kobietom podczas porodu są nie do opisania. Ale można zatrzymać te chwile. Fotografie z naszej galerii są na to dowodem!
Małgorzata Germak / 6 miesięcy temu

„To jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny moment w życiu kobiety. Warto go zatrzymać w obiektywie. Po jakimś czasie matki pamiętają uczucia, jakie im wtedy towarzyszyły, ale nie pamiętają szczegółów. Wtedy bezcenne okazują się zdjęcia. Dlatego tak lubię towarzyszyć kobietom podczas porodów” – tłumaczy Katie Lacer, fotografka z Kentucky z USA.
Katie jest autorką zdjęć, które prezentujemy w naszej galerii – tym razem bohaterkami są nie rodzące, a położne.
„Po prostu znalazłam się we właściwym miejscu i we właściwym czasie. Dla mnie to jest uniwersalne – na tych zdjęciach, to mogą być nogi jakiejkolwiek matki z jakąkolwiek położną w każdym szpitalu. Każdy, kto przywitał na świecie dziecko, zna tę chwilę i może się z tym identyfikować” – mówiła Katie o swojej serii zdjęć w wywiadzie dla portalu Popsugar.
„Ale nie sądziłam, że będą się cieszyły taką popularnością” – dodaje.

Zobacz galerię Katie Lacer z prawdziwymi bohaterkami – położnymi.

To też może cię zainteresować:„Chciałam pokazać, że poród nie jest czymś ohydnym”. Udało się? Zobaczcie 18 intymnych zdjęćBez retuszu i upiększania, naturalne i prawdziwe. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia karmiących piersią matek

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)