Michael Rotondo screen Youtube

30-latek nie chciał wyprowadzić się z domu. Sprawa trafiła do sądu!

Michael Rotondo nie pracował, nie pomagał w domu i nie dokładała się do domowego budżetu.
/ 26.05.2018 13:43
Michael Rotondo screen Youtube

Christina i Mark Rotondo miesiącami namawiali swojego syna do wyprowadzki z rodzinnego domu w Camillus (stan Nowy Jork). 30-letni Michael nie miał pracy, a przez to nie dokładał się do domowego budżetu. Nie pomagał również w wykonywaniu domowych obowiązków. 

Mężczyzna niestety nie miał zamiaru się usamodzielnić, a jego rodzice mieli dosyć takiego stanu rzeczy. Postanowili go zmotywować do wyprowadzki! 

Na początku lutego Michael dostał od nich pismo: „Po dyskusji z twoją matką doszliśmy do wniosku, że musisz się natychmiast wyprowadzić. Masz 14 dni na opuszczenie domu. Nie masz pozwolenia na powrót. Zrobimy wszystko by wprowadzić naszą decyzję w życie”

W kolejnych notatkach informowali syna, że poprosili o pomoc prawnika. Gdy to nie pomogło, zaoferowali mu 1100 dolarów (miały mu pomóc znaleźć mieszkania) i pomoc w naprawie zepsutego samochodu. Poradzili mu również, by zaczął szukać pracy.

Według państwa Rotondo sytuacja i tak nie uległa zmianie. Zdesperowane małżeństwo udało się do lokalnego sądu. Chcieli dowiedzieć się, czy mogą wyeksmitować syna. Okazało się, że sprawą musi się zająć sąd wyższej instancji.  


fot: screen You Tube

Rozprawa odbyła się przed sądem najwyższym stanu Nowy Jork. W jej trakcie sędzia chciał przekonać Michaela, by z własnej woli wyprowadził się z domu rodzinnego. Jednak 30-latek starał się uzyskać zgodę, aby pozostać w domu przez kolejne 6 miesięcy. Sąd uznał tę prośbę za oburzającą i zdecydował, że musi wyprowadzić się od rodziców. 

Według Michaela Rotondo wyrok jest „śmieszny” i zamierza się od niego odwołać. 

Przeczytaj również:
"Powinieneś być z kimś innym" – tuż po porodzie nagrała dla syna filmik. Chwilę później oddała go do adopcji
Jak wyglądają dziewczyny z Insta oczami mężczyzn? To trzeba zobaczyć! Niezła parodia

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)