POLECAMY

Wzięła ślub z... pizzą! Ich wspólna sesja ślubna robi furorę!

Ona w pięknej, babcinej, białej i klasycznej kreacji ślubnej. On, jak na damski ideał przystało, miał fikuśną muchę... w Pokemony, cały pachniał pepperoni i na pewno bardzo kusił. Robią wrażenie?
Wzięła ślub z... pizzą! Ich wspólna sesja ślubna robi furorę! fot. Screen facebook.com/fearlessfreeseniors
Pizza nie zadaje pytań, pizza rozumie. Dodatkowo nie zdradza, nie oszukuje i nie rozrzuca brudnych skarpetek po całym pokoju. To dlatego młoda amerykanka postanowiła wziąć ślub nie z kim innym, jak z... pizzą!

Te zdjęcia to prawdziwe ślubne dzieła sztuki z nutką humoru! Zobacz fotografie, które wygrały Nikon Award 2016

Ale zacznijmy od początku. Wszystko zaczęło się od tego, że dziewczyna wstawiła na Facebooka zdjęcie w starej sukni swojej babci z podpisem: "Wchodzę za mąż! Za pizzę! Panowie, jestem już zajęta". Jej znajomi od razu podchwycili temat i postanowili pociągnąć go dalej. Znalazł się więc fotograf, który uwiecznił tę nietypową sesję ślubną.
 
Ona w pięknej, babcinej, białej i klasycznej kreacji ślubnej. Na palcu miała wielki, czerwony pierścień rodem z gumy balonowej lub lizaka. Kobieta promieniała ze szczęścia i radości. Bo mając takiego małżonka duma rozpierałaby chyba każdą. On, jak na damski ideał przystało, miał fikuśną muchę... w Pokemony, cały pachniał pepperoni i kusił. Nic więc dziwnego, że małżeństwo szybko zostało skonsumowane.

Naukowcy odkryli wzór, dzięki któremu wyliczysz, kiedy powinnaś zbudować trwały związek!

Zobacz zdjęcia z ich sesji ślubnej. Robią wrażenie? 

fot. Screen facebook.com/fearlessfreeseniors

fot. Screen facebook.com/fearlessfreeseniors

fot. Screen facebook.com/fearlessfreeseniors

fot. Screen facebook.com/fearlessfreeseniors

fot. Screen facebook.com/fearlessfreeseniors

fot. Screen facebook.com/fearlessfreeseniors

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)