Bracia Mroczkowie świetnie grają w piłkę, a Zelt i Piętowski wymiatają na stoku! Czego można się dowiedzieć o polskich gwiazdach, jadąc z nimi na narty?

Działo się! Razem z Reprezentacją Artystów Polskich pojechaliśmy w Tatry, na Słowację, by kibicować im w meczu piłki nożnej i w zawodach w narciarstwie alpejskim. Polacy wygrali w obu dziedzinach - to pewnie już wiecie. Zobaczcie teraz, jak było podczas Celebrity Winter Cup Jasna 2017. Polscy artyści pokazali się nam zupełnie z innej strony...
Polscy artyści na Chopoku fot. Wojciech Majeran, TMR

Zaproszeni przez Tatry Mountain Resort razem z Reprezentacją Artystów Polskich znaleźliśmy się w ostatni weekend na Słowacji w ośrodku narciarskim Jasna Niskie Tatry. Powód był ważny - kibicowaliśmy polskim gwiazdom w meczu z reprezentacją artystów słowackich i w zawodach  alpejskich na stokach Chopoka, czyli podczas Celebrity Winter Cup Jasna Chopok 2017.

Nasi artyści to prawdziwi sportsmeni - nie dość, że mecz piłki nożnej wygrali 6:4, to jeszcze pokonali Słowaków w zjeździe slalomem na czas. Mamy dla was fotorelację z obu tych wydarzeń.

Zamiast na obcasach śmigają na... wrotkach. Piekielne Koty w natarciu!

RAP vs. MUFUZA - czyli piłkarskie starcie artystów polskich i słowackich

Kto grał w naszej drużynie? Była mocna reprezentacja aktorska - Rafał i Marcin Mroczek, Marcin Piętowski, Piotr Zelt, Przemysław Cypryański. Do tego wokalista Rafał Brzeziński, tancerz i choreograf znany z You Can Dance - Maciej „Gleba” Florek, na bramce gwiazda Canal+ znany jako pogromca Turbokozaków - Grzegorz Jędrzejewski, a także - jedyny (były już) profesjonalny piłkarz w teamie - Piotr Świerczewski.

A co się działo na boisku? To zobaczycie na zdjęciach. Niżej tuż po wygranej cała nasza gwiazdorska ekipa! Szczęśliwa - wiadomo.

Rozgrzewka. Rafał Brzeziński zanim zaczął karierę wokalną, trenował zapasy. W czasie rozgrzewki nawet niespecjalnie się zmęczył.

Narada i obmyślanie strategii. Główny strateg - Piotr Świerczewski dyskutuje z Mroczkiem i Glebą. Dyskusja była owocna - Świerczewski strzelił kilka goli Słowakom, Gleba jednego - ale tak się cieszył, jakby wszystkie sześć wbił - niezłe fikołki robił po swoim strzale.

Nie zawsze wszyscy się ze sobą zgadzali. Bracia Mroczkowie miewali inne zdanie na temat gry. Marcin dodatkowo został kontuzjowany - oberwał w głowę. Ale szczęśliwie nic się nie stało. Za to słowacki piłkarz kulał kilka dni... Jeśli do tej pory mieliście Mroczków za łagodnych jak baranki - to zapewniamy - nic z tych rzeczy. Przynajmniej na boisku :)

Akcja! Przemek Cypryański nacierał, kombinował, atakował - aż strzelił gola!

Obrona też się spisała. Grzegorz wybronił kilkanaście bramek. A Marcin Piętowski skutecznie przeszkadzał słowackim napastnikom.

Zwycięstwo! Tak się cieszy nasza drużyna artystów!

Po minach wydać, kto wygrał - czerwone stroje Słowacy, białe - Polacy.

Gwiazdy zbierały dla WOŚP. Kasia Zielińska, Anna Dereszowska i Edyta Herbuś w akcji. Mamy zdjęcia!

Artystycznym slalomem na Chopoku - czyli Celebrity Winter Cup 2017

Pogoda nas rozpieszczała, w Jasnej było przepięknie - słonecznie, ciepło, bez mgieł i wiatru. Polska ekipa też nas rozpieszczała - zwyciężyli z MUFUZĄ także na stoku! Najlepszy z najlepszych Piotr Zelt pokonał najlepszego z najlepszych Marcina Piętowskiego tylko o 0,04 sekundy. Zaraz za nimi Rafał Brzeziński.

Punkt obserwacyjny dla kibiców przy stacji Priehyba na Chopoku - stamtąd oglądaliśmy zjazdy.

Co ciekawe - bracia Mroczkowie są nieźli nie tylko na boisku, ale też na stoku.

Jest prędkość!

No i nasz mistrz - Piotr Zelt.

Kto by nie chciał selfie z mistrzem?

Cała ekipa po zawodach świętowała na stoku - były gratulacje, tańce i toasty.

Gleba tańczył na stole. Buty narciarskie, jak widać, nie były żadnym utrudnieniem.

Jeszcze ostatni rzut oka na trasę slalomu i... mamy nadzieję do zobaczenia za rok!

Więcej fotorelacji znajdziecie na Polki.pl w naszym dziale Fotoreportaż.

A o Jasnej, Chopoku i atrakcjach zimowych na Słowacji - www.jasna.sk

Zdjęcia: Wojciech Majeran, TMR

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
Super ludzie! Fajnie że pomagają, może dla jednych to lansowanie ale na pewno swoja osoba przyciągają :) Wiem, też że wielu z nich od lat wspiera działalność Fundacji Spełnionych Marzeń!