Życie Martyny Wojciechowskiej - o czym najbardziej marzy gwiazda

Choć jej życie do nudnych z pewnością nie należy, jak każda kobieta ma jeszcze kilka niespełnionych marzeń. Czego dotyczy to najbardziej upragnione?
Agata Bernaciak / 10.08.2017 05:36

Martyna Wojciechowska to jedna z tych kobiet, które inspirują, wskazują drogę, ku której powinnyśmy podążać i niesamowicie motywują do działania.

Jako prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" nieraz udowodniła, że nie istnieją żadne różnice między Polkami a kobietami mieszkającymi na innych kontynentach. Wszystkie pragniemy być szczęśliwe. Wszystkie chcemy się realizować.

 

Dziś Międzynarodowy Dzień Świadomości nt. Albinizmu. Kabula 💙 #kabula #albino #albinism 📷 @arcimarek

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

W trakcie swoich podróży Martyna zwraca uwagę na największe problemy, z którymi borykają się mieszkańcy innych państw i jednocześnie udowadnia, że nie wszędzie pozycja w społeczeństwie zależy od grubości portfela, czy posiadanej sławy. W programie pokazuje, jak w różnych kulturach realizować siebie i swoje marzenia, by czuć się spełnioną kobietą.

5 powodów, dlaczego kochamy Martynę Wojciechowską. Zgadzasz się z nami?

Martynę Wojciechowską udało nam się złapać podczas prezentacji jesiennej ramówki TVNu. W trakcie wywiadu nasunęło nam się jedno zasadnicze pytanie, które postanowiłyśmy jej zadać:

"O czym tak naprawdę marzy kobieta, która tyle osiągnęła - zwiedziła prawie cały świat, poznała tak wiele wyjątkowych osób?"

Odpowiedź Martyny okazała się być wielkim zaskoczeniem, choć - po głębszym przemyśleniu - jej marzenie podziela tak naprawdę każda z kobiet, która jest mamą. Posłuchajcie!

Martynę Wojciechowską aresztowano podczas wjazdu do Pakistanu! Co się wydarzyło?

Redakcja poleca

REKLAMA