mikołaj roznerski i marcelina zawadzka fot. ONS.pl/kolaż Polki.pl

Związek Mikołaja Roznerskiego i Marceliny Zawadzkiej - nowe fakty

Tydzień temu Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka ujawnili, że są parą. Teraz zdradzamy kulisy początków ich związku!
/ 14.06.2017 10:55
mikołaj roznerski i marcelina zawadzka fot. ONS.pl/kolaż Polki.pl

Kilka dni temu Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka zyskali miano nowej najgorętszej pary polskiego show-biznesu. I to jeszcze zanim zdążyli w ogóle pokazać się razem publicznie! A wszystko przez jedną (a właściwie dwie) fotki na Instagramie. Mikołaj i Marcelina niemal jednocześnie umieścili na swoich profilach romantyczne zdjęcia, na których pozują objęci. Pojedyncze plotki o ich związku pojawiały się już od jakiegoś czasu. Tym razem pogłoski zyskały oficjalne potwierdzenie!

Zobacz: Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski są parą

 

👫

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

 

👫

Post udostępniony przez Mikołaj Roznerski (@mroznerski)

Ujawnienie, że przystojny aktor i piękna Miss Polonia są parą, wywołało prawdziwą lawinę spekulacji, ale również... hejtu.

Wydawałoby się, że sprawy uczuciowe pozostają prywatną sprawą obojga zainteresowanych. Tymczasem jednak wielu komentujących postanowiło wtrącić swoje trzy grosze. Co odpowiedział Mikołaj Roznerski?

- Dzięki wszystkim za dobre słowa! A tym, co mają słowa złe, mówię tylko: wara od mojej dziewczyny. Peace and Love!

A od czego zaczęła się miłość Zawadzkiej i Roznerskiego? "Fakt" dotarł do informatorów, którzy chętnie podzielili się wiadomościami na temat ich związku. Pod koniec ubiegłego roku, Marcelina i Mikołaj spotkali się na imprezie u wspólnych znajomych.

- Wymienili wtedy głębokie spojrzenie i teraz śmieją się, że od tego zaczął się ich flirt. Całą noc spędzili na wspólnej zabawie. Później non stop smsowali. Gdy wiadomości stały się pikantniejsze, zaczęli randkować. Spędzają teraz ze sobą każdą wolna chwilę. Marcelina poznała nawet syna Mikołaja, który bardzo ją polubił. Wszystko idzie świetnie! - zdradza informatorka "Faktu".

A jak nową miłość komentuje sama Marcelina Zawadzka? Dziennik poprosił o komentarz również piękną gwiazdę. Odpowiedziała krótko:

- Dawno nie byłam tak szczęśliwa!

Czy Kasia Warnke i Piotr Stramowski spodziewają się dziecka?