Zofia Zborowska jest w ciąży? Komentarz siostry aktorki

czy Zofia Zborowska jest w ciąży? fot. ONS.pl
Czyżby siostra Zofii Zborowskiej wydała światu tajemnicę aktorki? Pod zdjęciem świeżo upieczonego małżeństwa zasugerowała, że ta jest w ciąży
Urszula Wilczkowska / 11.09.2019 13:05
czy Zofia Zborowska jest w ciąży? fot. ONS.pl

Życie i wybory Zofii Zborowskiej mogą naprawdę zaskakiwać jej fanów. Ślub z Andrzejem Wroną ukrywała do ostatniej chwili i poinformowała o nim wszystkich... po fakcie. Nikogo by więc nie zdziwiło, gdyby w ten sam sposób czekała z informacją o ciąży.

Czy Zofia Zborowska naprawdę jest w ciąży?

Niedawno aktorka na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z Andrzejem Wroną. Świeżo upieczone małżeństwo wyjechało w podróż poślubną do Paryża. Zofia Zborowska chętnie dzieliła się z fanami prywatnymi zdjęciami i nagrywanymi spontanicznie filmikami.

„Dokładnie rok temu zrobiliśmy sobie nasze pierwsze wspólne zdjęcie.” - podpisała jeden z postów Zofia Zborowska. Niedługo potem pojawił się komentarz siostry aktorki:

Następne zrobicie 17 lutego 2020 tuż po porodzie.

Czy Zofia Zborowska jest naprawdę w ciąży? Tego niestety nie wiemy, bo aktorka póki co nie odniosła się oficjalnie do tej sprawy. Fani również wstrzymali się z gratulacjami – znane jest im w końcu poczucie humoru sióstr Zborowskich ;)

Zofia Zborowska ciąża - para póki co nie skomentowała doniesień
fot. ONS

Zofia Zborowska wyszła za Andrzeja Wronę w sierpniu tego roku – zaledwie po roku znajomości. Czy nagły i trzymany w tajemnicy ślub mógł być spowodowany ciążą? Para z pewnością wygląda na szczęśliwą i zakochaną, a przede wszystkim – na taką, która doskonale się ze sobą bawi i dogaduje.

Prawdy dowiemy się pewnie od pary w swoim czasie. Być może zdradzą to tuż przed porodem jak Kasia Warnke, a być może (zupełnie jak ze ślubem) znowu dopiero po narodzinach nowego członka rodziny.

Zobacz też:
Suknia ślubna Zofii Zborowskiej zapiera dech w piersiach. Wiemy, kto ją zaprojektował!
Agnieszka Kaczorowska zdradziła imię córki i wyjaśniła, dlaczego nie pokaże jej twarzy