Marcelina Zawadzka, Mikołaj Roznerski fot. kolaż polki.pl

Zawadzka ostro o związku z Roznerskim

Uchodzili za piękną parę, ale w rzeczywistości nie łączyło ich zbyt wiele.
Edyta Liebert / 13.12.2017 14:47
Marcelina Zawadzka, Mikołaj Roznerski fot. kolaż polki.pl

Media obwieszczając ich związek, uznali ich za najpiękniejszą parę. Jak szybko zaczęli ze sobą być, tak też prędko się rozstali. Od października nie są już razem, ale Zawadzka udzieliła komentarza co do ich związku...

Czy związek Zawadzkiej i Roznerskiego to był błąd? Jeśli czytać ze zrozumieniem słowa Zawadzkiej, to gwiazda najwyraźniej chce wymazać z pamięci związkowy epizod z aktorem, który uchodzi za prawdziwego amanta, ale nie jest zbyt lubiany. Czemu ich związek się rozpadł? Marcelina skomentowała to w kilku zdaniach.

Czemu Zawadzka i Roznerski się rozstali?

Uchodzili za piękną parę, ale w rzeczywistości nie łączyło ich zbyt wiele

Rozmijaliśmy się i niemal nie mieliśmy dla siebie czasu. W związku jest się po to, by się wzajemnie uszczęśliwiać. Jeśli to tak nie funkcjonuje, to nie ma sensu ciągnąć takiej relacji
– powiedziała Zawadzka.

Te słowa mogły zaboleć Roznerskiego, którego Zawadzka zamieniła na nowego partnera, modela, Leonardo Marquesa.

Cieszę się z tego, co jest tu i teraz. Dobrze czujemy się w swoim towarzystwie, fajnie spędzamy czas i mamy podobne zainteresowania. Leonardo ciągle się śmieje, jest serdeczny, ma szalone pomysły i czuję, że przy nim nie muszę się spinać – powiedziała Zawadzka o nowym ukochanym.

 

Chiude gli tuo occhi, apra il tuo cuore 🙏🏽 #buongiornomondo ☀️ #napoli 🇮🇹

Post udostępniony przez Leonardo Marques (@leomarqes)

Czy prezenterka odnalazła miłość? Najbliższe święta zamierza spędzić w gronie najbliższych, a potem wybiera się na urlop do Tajlandii, prawdopodobnie z ukochanym.

To, jak wygląda Agnieszka Dygant w cekinowej marynarce, odjęło nam mowę. Lepiej być nie mogło