Wyniki plebiscytu Polki.pl - 6 laureatek

Plebiscyt Polki.pl fot. ONS.pl
Zobacz, kto zwyciężył w plebiscycie zorganizowanym z okazji naszych urodzin.
Karolina Kalinowska / 16.05.2019 09:06
Plebiscyt Polki.pl fot. ONS.pl

Nasz urodzinowy plebiscyt dobiegł końca! Przez ostatnie dwa miesiące wybierałyśmy inspirujące Polki, które są dla was przykładem i wzorem do naśladowania.

W tym celu stworzyłyśmy 6 kategorii - Biznes, Podróże, Moda i styl, Uroda, Kuchnia i Kultura, w których nominowałyśmy 3 silne, odważne i utalentowane kobiety, umiejące sięgać po swoje marzenia. Poniżej znajdziecie wyniki głosowania, które trwało od 8 marca do 6 maja.

1. BIZNES - Anna Lewandowska - 43%

Trenerka, coach i bizneswomen, która pasję zamieniła w świetnie działający biznes. Programy treningowe, linia produktów spożywczych i aplikacja to tylko część jej działalności.

Anna Lewandowska
fot: ONS.pl

2. PODRÓŻE - Anna Skura - 60%

Blogerka, która udowodniła, że pasja może być sposobem na życie. Podróżuje, prowadzi bloga i organizuje wycieczki do najbardziej egzotycznych miejsc na świecie.


fot: materiały prasowe

3. MODA I STYL - Bizuu - 42%

Za marką Bizuu stoją dwie siostry (Blanka Jordan oraz Zuzanna Wachowiak), które stworzyły markę odzieżową dla indywidualistek, wyrażających ambicje i potrzeby współczesnych kobiet. Wszystkie ich kolekcje są wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół!

Bizuu
fot: ONS.pl

4. URODA - Red Lipstick Monster - 41%

Najpopularniejsza polska youtuberka i influencerka branży beauty, która ma na swoim koncie współpracę z wieloma znanymi markami kosmetycznymi.

Red Lipstic Monster
fot: ONS.pl

5. KUCHNIA - Anna Starmach - 50%

Zwyciężczyni programu „Gotuj o wszystko”, jurorka w MasterChef i MasterChef Junior. Autorka książek kulinarnych, w których można znaleźć przepisy na pyszne i proste dania

Anna Starmach
fot: ONS.pl

6. KULTURA - Joanna Kulig - 70%

Niezwykle utalentowana polska aktorka, która zdobyła światową sławę dzięki głównej roli żeńskiej w obsypanym nagrodami filmie Pawła Pawlikowskiego, „Zimna Wojna”.


fot: ONS.pl

Więcej na temat gwiazd:
Tłum gwiazd na pokazie Zaquad! Anna Lewandowska pokazała obłędne nogi
Szczupłe, zgrabne i wysportowane! Ile naprawdę ważą polskie gwiazdy?
Marina Łuczenko ma nową fryzurę! Wybrała bardzo odważny (i sexy!) kolor

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA