POLECAMY

Chwytające za serce wyznania, poruszające słowa przyjaciół... "Tata już w lepszym świecie idzie swoją drogą" - napisała Agata Młynarska

Tak żegnają wielkiego artystę bliscy i znajomi.
Chwytające za serce wyznania, poruszające słowa przyjaciół... "Tata już w lepszym świecie idzie swoją drogą" - napisała Agata Młynarska fot. ONS.pl

W środę 15 marca późnym wieczorem Paulina Młynarska na swoim profilu poinformowała, że Wojciech Młynarski zmarł w wieku 76 lat. Na Facebooku pożegnał go też jego syn Jan Młynarski oraz druga córka, Agata. Kondolencjom nie ma końca.

Dziś o godzinie 20.40, po bardzo długiej chorobie umarł nasz tata Wojciech Młynarski. Bardzo prosimy media o danie nam czasu na przeżycie tego w pokoju. Paulina, Agata i Jan Młynarscy.
- napisała na Facebooku Paulina w imieniu swoim i rodzeństwa.

Pojawił się także post na Facebooku Jana Młynarskiego, syna artysty, który do słów pożegnania dołączył również zdjęcie uśmiechniętego Wojciecha Młynarskiego...

Dzisiaj o godz. 20.40 zmarł mój tata Wojciech Młynarski.Trzymałem go za rękę. Dziękuję wszystkim, którzy wspierali jego i nas przez ostatnie 15 miesięcy. Proszę puścić sobie jakiś jego kawałek i wspomnieć przez chwilę.

Agata Młynarska z kolei pożegnała Wojciecha Młynarskiego we wzruszającym wpisie na Facebooku. Zamieszcza linki z jego utworami, dzieląc się swoimi emocjami. 15 marca, w dniu śmierci Wojciecha Młynarskiego, napisała: "tata już w lepszym świecie idzie swoją drogą" i załączyła piosenkę Raz Dwa Trzy "Idź swoją drogą".

Dzień później, 16 marca, Agata Młynarska umieściła kolejny link - tym razem utwór Anny Jopek o tytule "Poranne łzy" z dopiskiem "Piękne słowa taty". Trudno się nie zgodzić. Słowa współczucia pojawiają się nieustannie w komentarzach. Wielu artystów nie może pogodzić się z tą stratą. W specjalnej audycji dla Polskiego Radia Artur Andrus powiedział, że kończy się pewna epoka. Gwiazdy i celebryci umieszczali zdjęcia Wojciecha Młynarskiego sprzed lat opatrzone słowami piosenek, które zna każdy.

 

Wielki Wojciech Młynarski: takiego go zapamiętamy

Tak żegnają wielkiego artystę bliscy i znajomi. Wzruszające wyznania dzieci, poruszające słowa przyjaciół. Fani udostępniają jego muzykę i teksty utworów w mediach społecznościowych, nie brak wzruszeń i komentarzy, że tak, owszem, skończyła się pewna epoka.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)