Wiosenna ramówka TVP: Krupińska, Halejcio, Cleo, Bohosiewicz (Zdjęcia)

Na czerwonym dywanie nie zabrakło znanych osobistości. Sprawdziliśmy również, co nowego na antenie TVP już wiosną!
Marta Kosakowska / 15.02.2019 09:10

Za nami prezentacja nowej ramówki Telewizji Polskiej! Oficjalna prezentacja odbyła się 14.02 w Warszawie. Impreza przyciągnęła mnóstwo gwiazd, związanych z TVP. Pojawiło się również wielu gości ze świata kultury, sztuki i show-biznesu. 

Co nowego w TVP wiosną?

Wraz z nowym sezonem Telewizja Polska szykuje nie lada gratkę na telemaniaków! W nowej ramówce nie zabraknie dobrze znanych pozycji (m.in. „M jak miłość”, „Rodzinka.pl”, „Barwy szczęścia”, „Na dobre i na złe”), lecz pojawią się także liczne nowości.

Na antenę wróci kultowy serial „Ojciec Mateusz” z Arturem Żmijewskim. Pierwszy odcinek będzie można obejrzeć już 28.02 o godzinie 20:35 na antenie TVP1.

Najbardziej oczekiwaną nowością będzie program „Dance, dance, dance”, który będzie miał swoją premierę już 2.03 o godzinie 20:05 w TVP2. W tanecznym show 6 par będzie rywalizować na parkiecie, odtwarzając choreografie z najbardziej znanych filmów i teledysków. W jury zasiądą: Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska i Robert Kupisz.

Pozostałe nowości zapowiadane przez stację to: serial kostiumowy „Stulecie winnych” oraz program rozrywkowy z udziałem gwiazd „To był rok”.

Gwiazdy na prezentacji wiosennej ramówki TVP

Na oficjalnej konferencji pojawiła się plejada znanych osobistości. Na czerwonym dywanie zaprezentowali się m.in. Paulina Krupińska, Cleo, Klaudia Halejcio, Maja Bohosiewicz, Ewa Chodakowska, Anna Karczmarczyk i wiele innych.

Na następnych stronach znajdziesz galerię zdjęć gwiazd!

Więcej zdjęć z imprez z gwiazdami:
Ogłoszono Bestsellery Empiku 2018! Wieczór skradła Doda w oryginalnej kreacji
Nagrody Grammy 2019 rozdane! Zobacz kreacje gwiazd z czerwonego dywanu