Monika Buchowiec, Dominika Łakomska, Anna Przybylska i Anna Dereszowka czyli "Klub Szalonych Dziewic" fot. ONS

Wiosenna ramówka TVN pełna gwiazd

Telewizja TVN na wiosnę przygotowała kilka nowych hitów!
/ 16.02.2010 13:13
Monika Buchowiec, Dominika Łakomska, Anna Przybylska i Anna Dereszowka czyli "Klub Szalonych Dziewic" fot. ONS
Wiosna w TVN rozpoczyna się już 1 marca. Na antenę powracają znane i lubiane programy, jak również pojawi się kilka nowości, które mają szanszę stać się wielkimi hitami.

Już 2 marca będziemy mogli zobaczyć pierwszy odcinek najbardziej oczekiwanego nowego serialu "Klub Szalonych Dziewic". W obsadzie zobaczymy Dominikę Łakomską, Monikę Buchowiec, Annę Przybylską i Annę Dereszowską, która grają szkolne przyjaciółki. Partnerują im równie znani panowie: Szymon Bobrowski, Kuba Wesołowski, Jacek Poniedziałek i Adam Woronowicz. Serial opowiada o nowoczesnych, odważnych i seksownych kobietach z dużego miasta, które spotykają się co tydzień w pubie przy ulubionych drinku "Szalona Dziewica" i rozmawiają o seksie, facetach i codziennych problemach.

Drugą propozycją TVN-u jest serial komediowy "Usta usta", króty będzie emitowany w sobotnie wieczory. Magdalena Różczka, Paweł Wilczak, Sonia Bohosiewicz i Wojciech Mecwaldowski opowiedzą o tym, co dzieje się dalej z bohaterami komedii romantycznych po napisach końcowych. Serial jest adaptacją angielskiego hitu "Cold Feet".

Z anteny znika sympatyczny Pascal Brodnicki i jego program "Pascal: po prostu gotuj!". W jego miejsce pojawią się "Kuchenne rewolucje" z Magdą Gessler w roli głównej. Znana warszawska restauratorka będzie pomagać podupadającym restauracjom przeistoczyć się w świetnie prosperujące lokale.
Magda Gessler

Po o zimowej przerwie powrócą programy rozrywkowe. 1 marca rusza nowa seria "Szymon Majewski Show".
Szymon Majewski

A 2 marca przekonamy się kogo na swoją kanapę zwierzeń zaprosi najbardziej cyniczny showman Kuba Wojewódzki.
Kuba Wojewódzki

Jak zwykle w środowe wieczory będziemy mogli śledzić poczynania młodych tancerzy w 5. edycji "You Can Dance". Zobaczymy też, jak Anna Mucha porodzi sobie w roli jurora.
You Can Dance

A w niedzielę, dla tych, co jeszcze nie mają dosyć tanecznych zmagań gwiazd, 11. edycja "Tańca z gwiazdami". Nie wiadomo jeszcze, kto wystąpi, ale na pewno nie zniemi się jury ani prowadzący. 

W marcu również powrócą Olivier Janiak ze swoim programem "Co za tydzień" ( w niedziele) i Hubert Urbański z teleturniejem  "Milionerzy" (też w niedziele).