Wielka premiera: Solowa piosenka sobowtóra Dody

Szykuje się poważna konkurencja dla Dody?
/ 19.07.2014 13:29

W zeszłym roku swoich sił w branży muzycznej postanowiła spróbować Dżaga. Mariusz Ząbkowski w duecie ze swoją przyjaciółką Dodą nagrał piosenkę "Twoja energia" (zobacz), która dobrze została odebrana przez słuchaczy. Artysta zachęcony sukcesem zabrał się do pracy i właśnie wydał swój drugi singiel "Dla Ciebie śpiewam".

- Piosenka "Dla Ciebie śpiewam" powstała w jednym z najbardziej emocjonujących momentów mojego życia a mianowicie po rozpadzie mojego pierwszego wieloletniego związku. Wielokrotnie chodziłem pod okno mojej ex miłości wyznając co czuje i mając nadzieje na poprawę sytuacji. Wracałem do domu i pisałem teksty na płytę tak...powstał ten - zdradziła Dżaga w rozmowie z AfterParty.pl


Przy okazji premiery nowej piosenki artysta zdradził również swoje plany na najbliższą przyszłość:

- Jestem w trakcie nagrywania płyty na której znajdzie się 11 piosenek.Krążek wyjdzie w tym roku ale nie mam pojęcia jakiego miesiąca bo nie zależy mi na czasie a bardzo dobrym materiale. Do piosenki "Dla Ciebie śpiewam" powstanie wkrótce prosty aczkolwiek pełen emocji klip. Z innych planów zawodowych: w jednym z Warszawskich klubów powstanie niedługo mój wielki portret na ścianie ale z jakiej okazji tego już zdradzić nie mogę.


Dżaga jako sobowtór Dody, w tym jak wygląda i jak się zachowuje jest bardzo autentyczna. Trzymamy zatem kciuki za muzyczną karierę Mariusza. Przy wsparciu jakie otrzymuje ze strony Dody z pewnością osiągnie wszystkie swoje cele.

Tagi: Doda, premiera