Wiadomo, kto zastąpi Magdę Mołek w „Dzień Dobry TVN”! I nie jest to Agnieszka Woźniak-Starak

Produkcja programu ogłosiła, kto wystąpi w studiu śniadaniowym u boku Marcina Mellera. To nie był oczywisty wybór.
/ 9 miesięcy temu
Wiadomo, kto zastąpi Magdę Mołek w „Dzień Dobry TVN”! I nie jest to Agnieszka Woźniak-Starak fot. ONS.pl

Po Magdzie Mołek widzom trudno będzie się przyzwyczaić do kogoś nowego. Wiadomo. Magda cieszy się ogromną sympatią. Od kilku dni mówiło się, że gdy dziennikarka pójdzie na urlop macierzyński, w programie „Dzień Dobry TVN” zastąpi ją Agnieszka Woźniak-Starak. Tak się jednak nie zdarzy. Nową współprowadzącą pasmo śniadaniowe u boku Marcina Mellera będzie Ula Chincz.

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli ślub. W tajemnicy i po cichu. Jak wyglądała ceremonia?

Magda Mołek niebawem zniknie z anteny TVN – gwiazda jest w ciąży. Znalezienie odpowiedniego zastępstwa nie było łatwą decyzją. W mediach pojawiły się doniesienia, że Agnieszka Woźniak-Starak jest mocną kandydatką. Jednak ostatnio nie za bardzo cieszy się sympatią u widzów.

Przypomnijmy - na Agnieszkę Woźniak wylał się niedawno hejt po tym, jak podczas wywiadu ostro zaatakowała Joannę Krupę. Wtedy w komentarzach internauci zdecydowanie wzięli stronę Joanny. Poza tym „Fakt” donosi, że Marcin Meller nie był zadowolony ze współpracy z Woźniak-Starak. Podobno dziennikarz sugerował, że nie mam między nimi chemii.

Jak pisze „Fakt” stacja ostatecznie zdecydowała się zatrudnić Ulę Chincz, która ma już doświadczenie w „Dzień Dobry TVN” - przeprowadzała wywiady i robiła reportaże do programu.

Czy to dobre zastępstwo za Magdę Mołek? „Produkcja TVN stwierdziła zgodnie, że jej miejsce powinna zająć osoba, która dobrze się kojarzy i ma nieskazitelny wizerunek. Wybrano więc Ulę Chincz, o której nikt nie powie złego słowa” – podaje „Fakt”.

Ula Chincz poza materiałami do „Dzień Dobry TVN” znana jest widzom z programów takich jak „Mali giganci” czy „Dom marzeń”.

Myślicie, że to godne zastępstwo w porannym programie?

Więcej o gwiazdach:

Poznaj sekret pielęgnacji Kate Middleton. Jej ulubiony kosmetyk kupisz w zwykłej drogerii. I jest tani!Kinga Rusin miała wypadek na stoku! „Moja twarz była zmasakrowana”

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)