Wiadomo, kiedy będzie rodzić Meghan Markle. A płeć dziecka?!

Meghan Markle fot. ONS.pl
Mówi się, że to będzie dziewczynka! Zobacz dowody na tę teorię.
/ 17.01.2019 13:23
Meghan Markle fot. ONS.pl

Od momentu, kiedy Pałac Królewski ogłosił, że księżna Meghan i książę Harry spodziewają się dziecka, to temat numer jeden w światowej prasie. Nic dziwnego, że co chwilę pojawiają się kolejne doniesienia o rzekomej płci dziecka i szczegółach porodu. Jednak pośród tych wszystkich plotek jest jakiś konkret. Wreszcie!

Meghan Markle doczekała się przezwiska wśród obsługi Pałacu. Nie jest miłe…

Jak donoszą zagraniczne media, Meghan Markle zdradziła, że jest w szóstym miesiącu ciąży. To znaczy, że termin porodu jest przewidywany na koniec kwietnia. Chociaż jej ciąża jest już zaawansowana, księżna nadal pełni swoje codzienne obowiązki u boku Harry’ego. Poza terminem porodu wszyscy chcą wiedzieć, jakiej płci będzie dziecko książęcej pary.

Meghan Markle spodziewa się córki?

Książęca para była ostatnio w portowym mieście Birkenhead z wizytą u przedstawicieli różnych lokalnych organizacji. Według portalu „Hello Magazine” podczas spotkania z fanami księżna zatrzymała się na chwilę, by porozmawiać z 11-latką. Podobno zapytała ją wtedy: „Jak myślisz, jakie powinnam wybrać imię, gdyby urodziła się dziewczynka?”. Czyżby w ten sposób przez przypadek zdradziła płeć swojego dziecka?

Nie jest to oczywiście jednoznaczne. Gdy mała fanka zapytała księżną wprost, czy to będzie chłopiec czy dziewczynka, Meghan odpowiedziała, że nie wie.

Więcej newsów o gwiazdach:Małgorzata Rozenek da milion złotych temu, kto jest w stanie podważyć jej wiekJoanna Koroniewska mogła wrócić do „M jak miłość”! Proponowano jej wysoką stawkę