Weronika Rosati w zaawansowanej ciąży - zdjęcia

Gwiazda ostatnio coraz rzadziej pokazuje się publicznie. Termin porodu lada dzień?
/ 23.09.2017 19:32

W ten weekend w Gdyni odbywa się 42 Festiwal Filmów Fabularnych. Na czerwonym dywanie aż roi się od gwiazd w najbardziej wyszukanych kreacjach, ale całą uwagę fotoreporterów skradła ciężarna Weronika Rosati, która dosłownie przed chwilą pojawiła się na ściance. Zobaczcie w naszej galerii, jak pięknie wygląda!

Na dalszych zdjęciach znajdziecie też inną ciężarną aktorkę. Brzuszek jest o wiele mniejszy, ale ta przyszła mama prezentuje się równie olśniewająco ;-)

Weronika Rosati w ciąży

Pierwsze pogłoski na temat ciąży Weroniki Rosati pojawiły się już kilka miesięcy temu. Sama gwiazda strzegła jednak swojej prywatności. Nadszedł jednak moment, w którym brzuszka nie dało się już dłużej ukrywać. Aktorka nie chciała rezygnować ze służbowych obowiązków, w wakacje plotka zyskała więc oficjalne potwierdzenie - piękna gwiazda jest już w zaawansowanej ciąży.

Rosati jest związana z ortopedą, Robertem Śmigielskim. Nie wiadomo jednak dokładnie, kiedy urodzi się ich pierwsze dziecko. Sądząc po dzisiejszych zdjęciach aktorki, może się to stać w październiku!

Zobaczcie w naszej galerii, jak ślicznie wygląda ciężarna Weronika Rosati!

Czytaj więcej na temat newsów z życia gwiazd

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)