rosati-adamczyk.jpg fot. AKPA

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk rozstali się

Co ich poróżniło?
Edyta Liebert / 14.07.2015 10:31
rosati-adamczyk.jpg fot. AKPA

Nie tak dawno zachwycaliśmy się rycerską postawą Piotra Adamczyka, który nosił Weronikę Rosati na rękach, by tej było lżej znosić kontuzję. Okazuje się, że aktor nie będzie miał już okazji na podobne gesty. Prasa donosi, że to koniec związku Rosati i Adamczyka!

Czar prysł? Skąd taka decyzja? Rosati i Adamczyk spotykali się od kilku lat, kursując między Hollywood, Paryżem a Polską kilkadziesiąt razy w roku. Czy to odległość mogła być główną przyczyną ich rozstania? A może to jedynie plotki? Fani aktorskiej pary z pewnością zasmuci fakt, że Adamczyk i Rosati podjęli taką decyzję już kilka tygodni wcześniej, jak donosi serwis afterparty.pl:


Podzieliła ich odległość. Piotr nie wiązał swojej przyszłości zawodowej z Ameryką, Weronika ostatnio zagrała w jednym z najpopularniejszych obecnie seriali “True Detective”. Piotr z kolei chce robić karierę w Polsce. Ciągłe podróże sprawiły, że uczucie wygasło.

Niewiarygodne, prawda? Wielu wróżyło parze wieloletni związek. Zachwycili na gali rozdania Złotych Globów, na której wyglądali na bardzo zakochanych. Nie tak dawno Rosati zdementowała plotki na temat tego, że jej kariera z przyczyn zdrowotnych dobiega końca. Tym bardziej absurdalne wydawały się się być doniesienia o kryzysie w związku Adamczyka i Rosati... Jak sprawy potoczą się dalej? Póki co aktorka usunęła niektóre zdjęcia z Piotrem ze swojego profilu na Instagramie, a zaczęła umieszczać cytaty świadczące o jej refleksjach nad własnymi związkami...


Zobacz też: