WAGs - czyli żony i partnerki znanych piłkarzy

WAG ( Wifes and Girlfriends) - czyli po prostu żony lub partnerki piłkarzy. Najpopularniejszymi są znane na całym świecie Shakira i Victoria Beckham. Reszta świeci mocnym blaskiem, (głównie odbitym) i jest znana głównie z tego, że jest, pięknie wygląda i wydaje niebotyczne sumy swoich partnerów, którzy ciężko muszą je wybiegać na boisku. Wszystkie są zadbane, szczupłe i zgrabne, a na ich widok, niejednemu panu zaczyna mocniej bić serce. W tej chwili w Polsce jest o nich równie głośno, co o ich wybrankach, którzy walczą o mistrzostwa w pocie czoła. Spójrzmy na panie, które wzbudzają największe emocje.
/ 01.07.2012 09:14

WAG (Wifes and Girlfriends) - czyli po prostu żony lub partnerki piłkarzy. Najpopularniejszymi są znane na całym świecie Shakira i Victoria Beckham. Reszta świeci mocnym blaskiem (głównie odbitym) i jest znana głównie z tego, że jest, pięknie wygląda i wydaje niebotyczne sumy swoich partnerów, którzy ciężko muszą je wybiegać na boisku. Wszystkie są zadbane, szczupłe i zgrabne, a na ich widok, niejednemu panu zaczyna mocniej bić serce. W tej chwili w Polsce jest o nich równie głośno, co o ich wybrankach, którzy walczą o mistrzostwa w pocie czoła. Spójrzmy na panie, które wzbudzają największe emocje.

Shakira jest narzeczoną Gerarda Pique - piłkarza Barcelony i reprezentacji Hiszpanii. W Polsce będą mieli szanse świętować swoją drugą rocznicę. Shakira jest jedną z czołowych, światowych piosenkarek muzyki POP. Można rzec, że to ona dodaje blasku swojemu partnerowi. W Polsce zamieszkała w Juracie wraz ze swoją przyjaciółką i obie wiernie kibicowały ukochanym i ich drużynom.

Victoria Beckham. Jedna z pięciu, jak kiedyś o niej mówiono. Karierę osiągnęła już bardzo dawno śpiewając w zespole Spice Girls, którego utwory znane są po dziś dzień. W tej chwili jest matką, projektantką i żoną Davida Beckhama. Ich małżeństwo jest jednym z najbardziej znanych w całym show biznesie.

Coleen Rooney - żona Wayne'a Rooneya - gwiazdy reprezentacji Anglii. Ich małżeństwo przeszło już niemały kryzys, gdy piłkarz zdradził swą piękną żonę. Pokajał się i wrócił oczywiście obsypując ją prezentami i nieustannie nosząc na rękach. Coleen jest sławną modelka, co oczywiście nie jest nowością w tym światku. Wolny czas spędza na zakupach i relaksując się w SPA.

Yolanthe Sneijder-Cabau - prezenterka telewizyjna i aktorka. W latach 2006, 2007 i 2009 zdobyła tytuł najseksowniejszej dziewczyny roku magazynu FHM. Zadurzył się w niej po uszy Wesley Sneijder - holenderski zawodnik, który rozwiódł się dla niej z żoną. Teraz tworzą szczęśliwą parę.

Sylvie Meis i Rafael van der Vaart - małżeństwo z Holandii, prawie tak samo słynne jak małżeństwo Beckhamów, przynajmniej w rodzimym kraju. Sylvie jest gwiazda telewizyjną i modelka. Była jurorką niemieckiego "Mam Talent". Niedawno pokonała raka piersi i obecnie działa na rzecz kobiet chorych właśnie na tę chorobę.

Związek Sary Carbonero przeszedł do historii po słynnym wywiadzie reporterki z bramkarzem Ikerem Casillasem, który po zwycięskim meczu nie mógł opanować emocji i podczas reportażu pocałował Sarę (reporterkę) zdradzając tym samym ich związek.

Anna Stachurska jest żoną Roberta Lewandowskiego. Jest znana instruktorka karate. Ma w tej dziedzinie czarny pas. Dziewczyna dba o swoją prywatność