Viki Gabor zmienia swój wizerunek? Postawiła na zupełnie nową fryzurę

Viki Gabor już jakiś czas temu zrezygnowała z grzywki, która bez wątpienia była jej znakiem rozpoznawczym. Czy planuje zmianę wizerunku?
Urszula Wilczkowska / 25.03.2021 16:18

Viki Gabor od początku swojej kariery zachwyciła swoich fanów pięknym głosem, zaintrygowała pochodzeniem i urodą, a także stworzyła swój znak rozpoznawczy w postaci burzy ciemnych włosów i gęstej grzywki. Jakiś czas temu jednak radykalnie zmieniła fryzurę. Jaki był tego powód i czy młoda wokalistka postanowiła zmienić swój image?

Viki Gabor zmienia wizerunek?

Piosenkarka pozbyła się grzywki już kilka miesięcy temu i przyznaje, że w nowej fryzurze czuje się bardzo dobrze. Jest jej o wiele wygodniej, ponieważ może dowolnie spinać włosy i nie musi wstawać wcześniej, by je układać. Viki Gabor przyznaje, że grzywka, choć dodaje dziewczęcości, nie jest wygodna i wymaga wiele pracy.

Czy Viki Gabor planuje dalsze zmiany? Gwiazdy często szokują swoich fanów radykalnym cięciem, szaloną zmianą koloru, a czasem nawet całkowitym zgoleniem włosów. Wokalistka zdradza jednak, że póki co nie planuje dalszych zmian. Jak na razie odpowiada jej obecny look. Trzeba przyznać, że wygląda naprawdę pięknie, a ta metamorfoza była zdecydowanie zmianą na lepsze.

Viki Gabor doszła do finału drugiej edycji „The Voice Kids” oraz zwyciężyła 17. edycję Konkursu Piosenki Eurowizji dla dzieci. Mimo że ma zaledwie 14 lat, ma na koncie już kilka singli oraz pierwszy album studyjny wydany w ubiegłym roku.

To też może cię zainteresować:
Wypadek uczestniczki „Dance Dance Dance” wyglądał przerażająco. Co z jej zdrowiem?
Juror „Twoja twarz brzmi znajomo” ostro o wyborze polskiego uczestnika Eurowizji. „To jest żart z odbiorców”
Magda Gessler nie planowała poprowadzenia „Kuchennych rewolucji”? „Przyszłam dopiero na ósme spotkanie”