Top Model 2 - casting w Katowicach

Castingów ciąg dalszy. Joanna Krupa wraz z ekipą udała się do Katowic. Czy udało się jej znaleźć następczynię Ani Jagodzińskiej?
/ 15.09.2011 07:01

Castingów ciąg dalszy. Joanna Krupa wraz z ekipą udała się do Katowic. Czy udało się jej znaleźć następczynię Ani Jagodzińskiej? Seksowną, charakterną i wywołującą emocje tap madl?

Przez program przewinęło się wiele dziewczyn, które zdaniem Wolińskiego były raczej jak masło, które nie zrobi kariery w modelingu, a co najwyżej prześlizgnie się raz po wybiegu. I trudno nie przyznać mu racji. Spośród dziewczyn, które pojawiły się we wczorajszym odcinku zaledwie dwie mają szansę zaistnieć w tej branży. Należą do nich tryskająca energią, szalenie gadatliwa, przebojowa Gabriela Pacholarz oraz jedna z najładniejszych uczestniczek w tym programie Olga Kaczyńska.

Reszta uczestniczek, pomimo tego, że przeszły dalej, muszą się jeszcze wiele nauczyć. Anna Bałon musi nabrać pewności siebie, by śladem Pauliny Papierskiej nie grać ludziom na emocjach, bo po co? Top model musi mieć silny charakter i osobowość. Jedną płaczkę mamy. Kolejnej nie chcemy! Dwudziestodziewięcioletnia Greta nawet jeśli przejdzie kolejny etap, ma marną szansę na zrobienie kariery w modelingu ze względu na swój wiek. Jest ładna i ma godne pozazdroszczenia ciało, lecz świat mody jest okrutny. W tym wieku zamiast myśleć o rozpoczęciu kariery modelki, trzeba pomyśleć o godnym odejściu na emeryturę. Katarzyna Woźniak i Agnieszka Tadrzak. Jedna uwodziła Dawida Wolińskiego, druga karmiła z ręki Marcina Tyszkę. Obie dostały się do kolejnego etapu. Czy zobaczymy je w domu modelek? Siostry Lillith i Ania z Armenii na tle innych dziewczyn na pewno wyróżniają się urodą, lecz, co widać doskonale na przykładzie sióstr Krupa, jest o jedną dziewczynę za dużo. Tak jak Marta Krupa odpadła z Tańca z gwiazdami, tak i jedna z sióstr będzie musiała się pożegnać z programem. Choć, kto wie, może obie nie podołają kolejnym wyzwaniom.

Czy któraś z tych dziewczyn ma szansę zrobić zawrotną karierę w świecie mody?

Fot. modelki.plejada.pl

Redakcja poleca

REKLAMA