Tomasz Oświeciński fot. ONS.pl

Tomasz Oświeciński wystawił swój apartament na sprzedaż za 1,5 miliona złotych. Fani: „lepiej wybudować za to dom”

Nowoczesne mieszkanie ma aż 91 metrów kwadratowych, wannę z hydromasażem i dwa tarasy.
/ 18.05.2021 09:27
Tomasz Oświeciński fot. ONS.pl

Polskie gwiazdy lubią inwestować w luksusowe nieruchomości. Niedawno pisaliśmy o apartamencie Kuby Wojewódzkiego, który przez wysoką cenę nie może znaleźć nabywcy i o mieszkaniu Karoliny Pisarek, które kosztowało 2 miliony złotych. 

Tym razem zwrócimy uwagę na apartament jednego z najbardziej charakterystycznych aktorów polskich filmów kryminalnych. Mowa oczywiście o Tomaszu Oświecińskim, który dzięki rolom w filmach Patryka Vegi szturmem wdarł się do polskiego show biznesu. Teraz możemy go oglądać również w wielu serialach i komediach romantycznych. 

Mieszkanie Tomasza Oświecińskiego za 1,5 miliona złotych

Jakiś czas temu na swoim profilu na Facebooku Oświeciński zamieścił ofertę sprzedaży mieszkania. Oferował swój piękny apartament na warszawskim Wilanowie, który był remontowany w 2019 roku. Cena mogła niektórych zwalić z nóg, bo aktor zażyczył sobie za niego aż 1,5 miliona złotych. 

W ogłoszeniu wyszczególnił, że mieszkanie ma 91 metrów kwadratowych, 3-pokoje i 2 tarasy. Dodatkowo nowy właściciel będzie miał do swojej dyspozycji takie udogodnienia jak wanna z hydromasażem, podwójna lodówka, „bardzo dużo miejsca do przechowywania rzeczy” oraz klimatyzacja. 

Fani w komentarzach zaczęli dyskusję o świetnym guście aktora w kwestii aranżacji wnętrz, ale nie omieszkali skomentować też wysokiej ceny mieszkania. 

Za te pieniądze wolałbym wybudować dom i urządzić na wysokim poziomie. Piękne, ale mieszkanie, to jednak mieszkanie. Cena kosmos - napisał jeden z internautów 

Najwyraźniej jednak apartament znalazł swojego nabywcę i Oświecińskiemu udało się dokonać zadowalającej transakcji, bo oferta sprzedaży zniknęła już z serwisu „Otodom”. Mimo to facebookowy wpis gwiazdora wciąż jest dostępny. 

Czytaj także:
Jak mieszka Katarzyna Cichopek? Pięknego balkonu każdy może jej pozazdrościć
Jak w Los Angeles mieszka Joanna Krupa? Jej posiadłość robi ogromne wrażenie
Tak mieszka Maja Hyży. Klasykę połączyła z rustykalnym klimatem