To był pierwszy taki eksperyment w telewizji. Jak teraz wygląda życie uczestników „Ślubu od pierwszego wejrzenia”?

Jak potoczyły się losy uczestników „Ślubu od pierwszego wejrzenia”? Dwie z par, które wzięły ze sobą ślub, do dzisiaj są razem.
Urszula Wilczkowska / 29.04.2020 15:21

„Ślub od pierwszego wrażenia” to pierwszy program w historii polskiej telewizji, który sprawdzał słuszność małżeństw aranżowanych - jednak w zupełnie innej wersji. Szereg specjalistów starał się dopasować pary pod względem charakterów, oczekiwań od życia oraz pod względem cech wymarzonego przyszłego małżonka.

W każdym z sezonów wytypowano 3 pary, które poznawały się dopiero na ślubnym kobiercu. Następnie widzowie mogli śledzić ich losy przez najbliższych kilka tygodni, po których świeżo upieczeni małżonkowie podejmowali decyzję, czy chcą zostać w małżeństwie, czy wolą się rozwieść. Jak wygląda życie uczestników dzisiaj?

„Ślub od pierwszego wejrzenia” po programie

Chociaż wiele par podjęło ciężką decyzję o rozwodzie, kilka z nich postanowiło spróbować wspólnego życia, tym razem już poza programem. Dwie z nich do tej pory są razem!

Paulina i Krzysztof, których losy śledziliśmy w drugim sezonie programu rozrywkowego, nie wróżyli z początku zgranej pary. Kobieta była na weselu wyraźnie rozczarowana doborem partnera, a następne tygodnie spędzili na wielu kłótniach i sprzeczkach. Ogromne było zaskoczenie ekspertów (oraz samego pana młodego), gdy w ostatnim odcinku powiedziała, że... chce zostać w małżeństwie. Dziś spodziewają się pierwszego dziecka.

Anita i Adrian, którzy brali udział w trzeciej edycji, od razu wspaniale się dogadali. Jakiś czas temu przyszło na świat ich pierwsze dziecko, a teraz spodziewają się kolejnego. Trzeba przyznać, że tworzą razem naprawdę uroczą rodzinę!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija)

Niestety nie w każdym przypadku pary były tak dobrze dobrane (lub doskonale się uzupełniały). Agata i Maciek z 3. edycji programu telewizyjnego nadawali na zupełnie innych falach. Maciek bardzo gorzko wspominał udział w programie. Po ogłoszeniu decyzji, Agata urządziła huczną imprezę rozwodową, na którą zaprosiła wszystkim uczestników programu... oprócz swojego byłego już męża. Dziś jest w szczęśliwym związku. Na portalach społecznościowych Maćka nie widzimy do tej pory żadnej kobiety.

Kto jeszcze znalazł nową miłość, a kto ciągle jej szuka? Koniecznie obejrzyj w naszym video.

To też może cię zainteresować:
Najtrwalsze małżeństwa w polskim showbiznesie
Ślub w czasach zarazy - Izabela Janachowska radzi przyszłym małżeństwom
Jak poznali się Majdanowie? Ich historia rozśmieszy cię do łez