Tilda Swinton fot. ONS

Tilda Swinton w miłosnym czworokącie

Tilda zszokowała świat wyznając, że żyje pod jednym dachem z mężem i kochankiem. Teraz do "szczęśliwego" trójkąta dołączyła jeszcze jedna kobieta.
/ 02.06.2008 13:49
Tilda Swinton fot. ONS
Okazało się, że mąż Tildy Swinton, 68 letni John Byrne, od dwóch lat ma kochankę, którą aktorka akceptuje. Nic dziwnego, sama od paru lat ma dużo młodszego od siebie kochasia, z którym podróżuje po świecie, a Byrne nic sobie z tego nie robi. Co więcej, podobno cała czwórka żyje w zgodzie, a dzieci Swinton nie mają nic przeciwko tego typu rodzinie.

Byrne już od dwóch lat spotyka się z Jeanine Davis. Ich "romans" nie był tajemnicą w bliskim środowisku pary. Ponoć Tilda poznała Davis już na samym początku i obie panie bardzo się polubiły. Razem z kochankiem Swinton, 29 letnim artystą Sandro Koppem, wspólnie spędzają wieczory i razem wychodzą na kolacje. "W moim sercu jest miejsce dla obu kobiet. Jeanine to bardzo ważna część mojego życia. Z Tildą nie rozstaliśmy się tak jak sugeruje to prasa i nie mamy takiego zamiaru. Kochamy nasze dzieci, one są naprawdę bardzo wyrozumiałe. Zdaję sobie sprawę, że cała ta sytuacja wprowadza niektórych w konsternację, chciałbym móc to wyjaśnić, ale to zbyt skomplikowane. Rozumiem, że ludzie są ciekawi takich sensacji, ale to tylko i wyłącznie nasza sprawa", opowiada Byrne.

To rzeczywiście skomplikowane, ale jesteśmy tolerancyjni i z niecierpliwością czekamy aż do wesołej czwórki dołączy kolejna osoba.