Tak wyglądała Martyna Wojciechowska w wieku 20 lat

martyna wojciechowska fot. media społecznościowe
"Naszło mnie na wspomnienia" - napisała.
Edyta Liebert / 26.09.2017 22:07
martyna wojciechowska fot. media społecznościowe

Zdjęcie jak z żurnala! Ale to nie Cindy Crawford ani Claudia Schiffer, tylko 20-letnia Martyna Wojciechowska! Podróżniczka podzieliła się z fanami zdjęciem na Facebooku.

"Ochom" i "achom" nie ma końca pod zdjęciem Wojciechowskiej z czasów młodości. Dla dziennikarki czas się zatrzymał - wciąż te same piękne blondwłosy, ten sam subtelny uśmiech i ta sama miłość do motoryzacji, a konkretnie - dwukołowych maszyn.

Martyna Wojciechowska w wieku 20 lat

Dziennikarka podpisała zdjęcie "naszło mnie na wspomnienia"! Trudno w to uwierzyć, ale Wojciechowska skończyła w tym roku 42 lata.

Z okazji urodzin: dlaczego Martyna Wojciechowska to kobiecy autorytet na miarę naszych czasów?

Szaleństwo! Od razu widać, że ta niesamowita osobowość rozwijała się długi czas. Piękna, mądra i spełniająca swoje marzenia kobieta. Tak powinno być.

Pani Martyno i cóż powiedzieć... piękno klasa.inteligencja i to co cenie najbardziej... olbrzymie dobre serce... pozdrawiam Panią cieplutko... no i ten motor.

Pani Martyno jest Pani śliczna pod każdym względem a rzadko jak mi to mówiła nauczycielka języka polskiego wszystko idzie w parze.

Choć niezmiennie onieśmiela (głównie mężczyzn) swoją urodą i silnym charakterem, to na tym czarno-białym zdjęciu datowanym na rok 1994, widzimy eteryczną, piękną młodą kobietę, która ma przed sobą fantastyczną przyszłość - i wie, że jest w stanie osiągnąć wszystko, o czym marzy. Bo - jak sama mówi - niemożliwe nie istnieje!

 

Jakie plany na niedzielę? Może spróbujecie czegoś nowego, jak ja nie tak dawno? :-) Było super! M. #windsurfing #florida #fun fot. Marek Arcimowicz

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Martyna Wojciechowska (@martyna.official)

Martyna Wojciechowska: "Mamy jedno życie i warto je przeżyć jak najlepiej, jak najpełniej"

Redakcja poleca

REKLAMA