Tak KIEDYŚ wyglądali uczestnicy „Hotelu Paradise 3”. Niektórych trudno byłoby rozpoznać

Krystian bez zarostu, a Ola bez powiększonych ust? Tak było jeszcze niedawno!
/ 21.05.2021 21:57

Dziś, po niemal 2 miesiącach codziennej emisji show, wszyscy uczestnicy „Hotelu Paradise” są już celebrytami. Bohaterowie 3. sezonu są aktywnie komentowani przez fanów w mediach społecznościowych i po powrocie do Polski zostali przyjęci jak prawdziwe gwiazdy. 

Okazuje się jednak, że wielu z nich tak bardzo się zmieniło, że jeszcze kilka miesięcy temu trudno byłoby ich rozpoznać. Kto przeszedł największą metamorfozę?

Jak dawniej wyglądali uczestnicy „Hotel Paradise 3”?

Jednym z najbardziej charakterystycznych uczestników na pewno jest Krystian. Włoski przystojniak zachwycił modną fryzurą i wypielęgnowanym zarostem. Niedawno jednak w ogóle go nie nosił i prezentował gładką twarz. Trzeba przyznać, że ujmowało mu to lat. 

Dużą zmianę przeszła też Ola. Uwielbiająca kontrowersje blondynka z Warszawy postawiła na medycynę estetyczną i powiększyła sobie usta. Zainwestowała też w zagęszczone rzęsy. Usta poprawiła też Nathalia. 

Największy problem mielibyśmy chyba z rozpoznaniem Kamila. Jeszcze kilka lat temu golił włosy niemal na „zapałkę” i ubierał się w dres. Teraz jest jednym z najbardziej stylowych i przystojnych uczestników show. 

A kto zmienił się najmniej? Zdecydowanie Basia i Simon. Mimo upływu lat wciąż wyglądają niemal tak samo, a ich promienne uśmiechy rozświetlają każde miejsce, w którym się znajdują. Tylko pozazdrościć! 

Czytaj też:
Nathalia i Kamil z „Hotelu Paradise” są już po ślubie? Te zdjęcia dają do myślenia
Kara mocno namieszała w "Hotelu Paradise". Jak zarabia na życie? Swoją pasję pokazuje na TikToku
Nathalia grała w „Hotelu Paradise” na kilka frontów? Odpowiedziała na krytykę