Sylwia Bomba z „Gogglebox” opływa w luksusy. Wiemy, na czym zarabia!

Gwiazda programu TTV to wyjątkowo pracowita osoba, której nic nie przyszło bez wysiłku. Wiemy, co pozwoliło jej zarobić na wystawne życie, które można podziwiać na jej Instagramie...
/ 15.07.2021 14:10

Życie Sylwii Bomby od lat fascynuje internautów, którzy śledzili nie tylko jej wielką metamorfozę i utratę kilogramów, ale także zmagania macierzyńskie. Wielu zastanawia się, jak celebrytka zarabia na swoje luksusowe stylizacje czy podróże...

Na czym dorobiła się Sylwia Bomba?

Niewiele osób wie, ale uczestniczka programu „Gogglebox” to magister sztuki po kultowej łódzkiej filmówce. Skończyła tam fotografię i właśnie w tej dziedzinie spełnia się od wielu lat. 

Poza udziałem w programie, na którym Bomba zarabia, jest także ona wyjątkowo kusząca dla reklamodawców w mediach społecznościowych. Profil gwiazdy na Instagramie obserwuje ponad 750 tys. internautów. Celebrytka korzysta więc ze swojej szansy i często reklamuje różne produkty.

Sylwia Bomba to kobieta biznesu

Nie wszyscy zdają sobie sprawę także z tego, że przedsiębiorcza gwiazda telewizji założyła własną firmę Bomba Brand, która produkuje odzież sportową i kosmetyki do pielęgnacji twarzy.

Po swojej wielkiej metamorfozie, która pozwoliła jej schudnąć aż 30 kg, gwiazda TTV napisała także e-book o skutecznej zmianie nawyków żywieniowych i rewolucji w swoim życiu. 

Trzeba więc przyznać, że Sylwia Bomba to nie tylko wyjątkowo kreatywna, ale także pracowita i nieustraszona bizneswoman.

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki