Świat bez niej byłby gorszy! Za co kochamy Katarzynę Nosowską?

Nie tylko wokalistka i autorka tekstów, od niedawna też pisarka, instagramerka i influecerka. Nosowska ostatnio ciągle zaskakuje. „Bo życie trzeba cisnąć” – jak sama mówi.
Małgorzata Germak / 22.05.2018 14:53

Jako wokalistka i autorka tekstów w zespole Hey trafnie i zawsze w punkt komentowała polską rzeczywistość. Jedna z bardziej charakterystycznych i charyzmatycznych postaci polskiej muzyki. Katarzyna Nosowska po zawieszeniu po 25 latach działalności zespołu Hey pokazała swoje nowe oblicze.

„Wreszcie żyję! Po Hiroszimie i Nagasaki wreszcie wyszło słońce!” - wywiad z Katarzyną Nosowską w Urodzie Życia

„Nie będę przecież kanapować. Życie trzeba cisnąć” - mówi.
No to pocisnęła! Niedawno stała się królową żartu na Instagramie, wrzucając prześmiewcze (i megazabawne) filmiki i skecze. Komentuje najnowsze trendy i gwiazdy, opowiada o polskim show-biznesie. Jej profil szybko stał się tak popularny, że ma już ponad 230 tysięcy fanów. Nagrała też piosenkę, zwiastującą nową płytę, do której klip jest totalnie zaskakujący!

I to wcale nie koniec niespodzianek, jakie przygotowała dla swoich fanów. Nosowska ma więcej pomysłów. Jakich? Zobacz w galerii, za co można pokochać Katarzynę Nosowską. Te rzeczy warto o niej wiedzieć!

To może cię zainteresować:Ostatnia płyta Zbigniewa Wodeckiego dokończona! Rok po śmierci muzyka ukazał się teledysk do singla „Chwytaj dzień”Siostry Godlewskie śpiewają „Sto lat” Andrzejowi Dudzie! To nowy HIT internetu

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/15.06.2018 14:33
;)
/23.05.2018 19:21
Czasem jest denerwująca. Jakby na siłę chciała przyciągnąć uwagę robiąc z siebie głupka. Ja na jej miejscu raczej skupiłabym się na zadbaniu o to, żeby z nadwagi cukrzycy nie dostać. Prosta akcja z iqgreen i siłownią i na pewno zyskałaby i na zdrowiu i na uwadze osób, które borykają się z tym problemem. Więc czekam na taki krok z jej strony.