suknia ślubna Zofii Zborowskiej fot. ONS.pl

Suknia ślubna Zofii Zborowskiej - jak wygląda, kto ją zaprojektował

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub! Nie da się ukryć, że to właśnie panna młoda skradła całą naszą uwagę. Jej suknię ślubną uszył jeden z polskich projektantów
Urszula Wilczkowska / 14.08.2019 12:38
suknia ślubna Zofii Zborowskiej fot. ONS.pl

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona do ostatniej chwili trzymali datę ślubu w tajemnicy przed mediami. Wszystko wyszło na jaw dopiero wtedy, gdy aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z ceremonii.

Para wygląda na przeszczęśliwą, ale nie możemy ukryć, że naszą uwagę przykuła szczególnie suknia ślubna panny młodej. Wiemy, kto ją zaprojektował!

Suknia ślubna Zofii Zborowskiej

Suknię ślubną Zofii Zborowskiej zaprojektował uwielbiany przez gwiazdy Łukasz Jemioł. W jego ubraniach można zobaczyć między innymi Dorotę Szelągowską, Hannę Lis i Anję Rubik.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love is in the air ❤️❤️❤️ @zborowskazofia & @w_kracze #wedding #dress #lukaszjemiol #lukaszjemiolbutik

Post udostępniony przez lukaszjemiol (@lukaszjemiol)

Piękne, ręcznie szyte zdobienia, koronkowe rękawy i lejący się dół sukienki - o takiej sukni ślubnej marzy niejedna z nas. Trzeba przyznać, że suknia uszyta dla Zofii Zborowskiej jest zjawiskowa, a przy tym w wyjątkowo dobrym guście.

Spodobała ci się sukienka Zofii Zborowskiej? Znalazłyśmy podobne, które kupisz w popularnych sklepach.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub

Para młoda bardzo oszczędnie dawkuje informacje o ślubie. Na swoim Instagramie Zofia Zborowska opublikowała jedynie zdjęcie z podpisem "Taki wtorek". Możemy się tylko domyśleć, że jej niedawny wyjazd do Izraela z przyjaciółkami był tak naprawdę kilkudniowym wieczorem panieńskim.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Taki wtorek 🤷🏼‍♀️ 🖤 #żona

Post udostępniony przez I❤️mypolishlife (@zborowskazofia)

Pod zdjęciem posypały się gratulacje nie tylko od fanów, ale i od innych gwiazd: między innymi od Anny Dereszowskiej, Maffashion, Olgi Frycz i Joanny Koroniewskiej. Również na samej ceremonii nie zabrakło znanych osobistości. Zdjęcia z wesela opublikowali Anna Lewandowska oraz Robert Kupisz.

Zobacz też:
Najmodniejsze suknie ślubne na 2020 rok. Wszystkie z nich kupisz w Polsce!
Eleganckie i tanie zaproszenia ślubne? Podpowiadamy, jak ich szukać