Natalia Kukulska, Małgorzata Socha fot. Screen Instagram

Socha i Kukulska razem ochrzczą córki w Wielkanoc? Są z tej samej parafii

Pojawiły się też doniesienia, że mamą chrzestną Laury zostanie Ola Kwaśniewska!
/ 14.04.2017 09:13
Natalia Kukulska, Małgorzata Socha fot. Screen Instagram

O chrzcinach małej Laury, córki Natalii Kukulskiej, prasa rozpisywała się już na początku marca. Mało kto jednak wie, że Kukulska i Socha mieszkają w jednej miejscowości, przynależą do tej samej parafii i może się okazać, że obie ochrzczą córki - w tym samym czasie i kościele!

Małgorzata Socha niechętnie wypowiada się na temat wiary czy uczęszczania do kościoła. Z kolei Kukulska jest często widywana w niewielkim kościele p.w. Narodzenia NMP w Komorowie. Wszyscy parafianie ją znają i wiedzą, że piosenkarka przywiązuje dużą wagę do religijnego wychowania dzieci, bo bierze udział w niedzielnych liturgiach. Czy ochrzci Laurę w Wielkanoc?

Według doniesień tabloidów, tak. I nie mieli też problemu z wyborem rodziców chrzestnych - podobno poprosili o to Olę Kwaśniewską i jej męża, Kubę Badacha. Obie pary przyjaźnią się od lat, więc wybór nie był skomplikowany. Jak informuje prasa - zgodzili się z radością bez namysłu.

Natalia Kukulska po porodzie: "Jestem szczęśliwa. Bardzo!"

 

#pacznoKukuliajakienamładnewrzucilinapartypeelzokazjidniaprzyjaciela 😀😘😘😘 #conie?

Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)

Małgorzata Socha o podwójnym macierzyństwie - powiedziała coś, czego wiele matek nie mówi na głos

Czy Małgorzata Socha ochrzci Basię również w okresie Świąt? Czy obie uroczystości zbiegną się, czy jednak nie ma na co liczyć?

Skompletuj look Małgorzaty Sochy w bieli

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)