Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego oficjalnie potwierdzony? Wygadał się makijażysta...

Para aktorów ani razu nie skomentowała jeszcze doniesień o ślubie. Plotki oficjalnie potwierdził jednak... makijażysta, którego Opozda zatrudniła na swój wielki dzień.
/ 14.07.2021 17:03

Na początku lipca media obiegła wiadomość o nadchodzącym ślubie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Para, która zaczęła spotykać się w zeszłym roku, kilka miesięcy temu zdecydowała się nawet na krótkie rozstanie.

Jak się okazuje, zakochani stwierdzili jednak, że są dla siebie stworzeni i postanowili sformalizować swój związek.

Aktor, który wcześniej szukał szczęścia w relacjach z dużo młodszymi partnerkami takimi jak Julia Wieniawa, Katarzyna Sawczuk czy Katarzyna Dąbrowska, postanowił ustatkować się u boku rówieśniczki: Opozda jest starsza od Królikowskiego zaledwie o kilka miesięcy.

Joanna Opozda i Antek Królikowski biorą ślub

Chociaż para nie skomentowała jeszcze oficjalnie doniesień o małżeńskich planach, w serwisach gwiazdorskich pojawiły się zdjęcia zaproszenia na ceremonię, które udostępnił jeden z gości.

Plotki potwierdziła także jedna z uczestniczek tajemniczej imprezy Opozdy, która oficjalnie odbywała się z okazji urodzin aktorki. Koleżanka nieopatrznie jednak ujawniła, że przyjęcie tak naprawdę jest wieczorem panieński.

Makijażysta gwiazd potwierdza: Będzie ślub!

„To oficjalne! Robię makijaż na ślub dla mojej kochanej Joanny Opozdy!” - napisał na swoim  profilu na Facebooku Harry J. - makijażysta gwiazd i założyciel sieci sklepów Kontigo.

Wizażysta zapytał także internautki, w jakim makijażu najbardziej widzą Joannę w dniu ślubu.

Sama zainteresowana, która wypoczywa obecnie z narzeczonym na greckiej wyspie Rodos, spokojnie przygotowuje się do wielkiego dnia nie udzielając wywiadów ani nie ujawniając szczegółów. Z klasą?

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki

Redakcja poleca

REKLAMA