Ślub Anji Rubik, narzeczona Roberta Kubicy i demony jury X-Factora - czyli newsy z prasy bulwarowej

Lista gości weselnych Anji Rubik, Krzysztof Ibisz parodiuje sam siebie, a Jarosław Kuźniar flirtuje z show-biznesem - czyli garść gorących newsów z prasy plotkarskiej.
Marta Kosakowska / 17.02.2011 12:24

Lista gości weselnych Anji Rubik, Krzysztof Ibisz parodiuje sam siebie, a Jarosław Kuźniar flirtuje z show-biznesem - czyli garść gorących newsów z prasy plotkarskiej.

Mijający tydzień w krainie show-biznesu przebiegał pod znakiem następujących tematów:

 

Anja Rubik i Sasha Knezevic – jaki będzie ich ślub?

Po ogłoszeniu zaręczyn jednej z najbardziej atrakcyjnych par w światowym show-biznesie, czas na ploteczki o przygotowania do ślubu pary. Show pisze o liście gości weselnych, na której znajdują się takie nazwiska jak: Karl Lagerfeld, Gisele Bundchen, Leonardo DiCaprio i Bar Rafaeli, Coco Rocha, Dawid Woliński czy Marcin Tyszka; miejscu ceremonii, która najprawdopodobniej odbędzie się „gdzieś na brzegiem morza” i nie będzie relacjonowana przez media; oraz sukni ślubnej Anji Rubik, która wyjdzie spod igły Petera Dundasa, projektującego dla domu mody Pucci, a prywatnie przyjaciela modelki. Zapowiada się feta w wielkim stylu. Sami nie możemy się zdecydować, czy bardziej czekamy na stylowy ślub Anji Rubik czy królewski księcia Williama.

Anja Rubik i Saha Knezevic w reklamie perfum DKNY

Fot. DKNY

 

Krzysztof Ibisz śmieje się sam z siebie

Rewia pisze o pozytywnym zaskoczeniu postawą Krzysztofa Ibisza, który w filmie "Wojna żeńsko-męska" zagrał samego siebie – znanego prezentera telewizyjnego. Co więcej, podobno na planie filmowym dobrze się bawił, żartując ze swoich gestów i min. To parodiowanie samego siebie podobno wyszło mu pierwszorzędnie. Nie do końca rozumiemy zaskoczenie gazety. Nam się zawsze wydawało, że Krzysztof Ibisz robi to na co dzień.

Krzysztof Ibisz z narzeczoną na premierze "Wojny żeńsko-męskiej"

Fot. MW Media

 

Jury „X-Factor" walczy z demonami

W Na żywo pełen napięcia tekst o „demonach”, z którymi muszą walczyć jurorzy najnowszego talent show produkcji TVN-u, "X-Factor". Redaktorzy gazety zastanawiają się, czy przy wyborze jury do programu, postawiono na odpowiednie osoby. Okazuje się bowiem, że każdy z jurorów ma swoje „sekretne lęki”, które mogą wpłynąć na ostateczną jakość produkcji. I tak: w przypadku Kuby Wojewódzkiego ma to być nieco przytępiona ostatnio riposta oraz bój, który przed każdym nagraniem staczają charakteryzatorki, aby Kuba mimo swoich 48 lat, „wyglądał na młodzieńca”. Natomiast Czesław Mozil słabo mówi po polsku i bywa, że jego komentarze trudno zrozumieć. Za najsłabsze ogniwo uznana została Maja Sablewska, jak dotąd stojąca w cieniu gwiazd, przed kamerą rzekomo trafi pewność siebie, a jej opinie o uczestnikach show ograniczają się do krytykowania ubioru. Dostało się również Jarosławowi Kuźniarowi, któremu nakazano.... schudnąć. Redaktorzy Na żywo z troską zastanawiają się, czy jurorom oraz prowadzącemu programu "X-Factor" uda się pokonać demony? Redaktorzy We-Dwoje.pl, chociaż nie mniej troskliwi, z nutką ironii dopowiadają: Oby obeszło się bez egzorcysty, bo z "X-Factor" zrobi nam się „Z archiwum X”.

Fot. MW Media

 

Jarosław Kuźniar – dziennikarz czy celebryta?

Na łamach Vivy! Piotr Najsztub bierze w szturmowy ogień pytań Jarosława Kuźniara, dziennikarza newsowego TVN24, który jest właśnie w trakcie flirtu z show-biznesem. Bezpośredni Najsztub wprost pyta Kuźniara, po co mu "X-Factor" w życiorysie, na co pan Jarosław odpowiada, że dla niego show-biznes nie jest niczym złym, więc nie obawia się, że ten niewinny flirt go zepsuje. My również mamy nadzieję, że będzie to jedynie mały skok w bok, który nie przekreśli dotychczasowej wielkiej miłości Jarosława Kuźniara.

 

 

 

Fot. MW Media

 

Magda Mielcarz i jej amerykański sen

Również w Vivie! Wywiad Aleksandry Kwaśniewskiej z Magdą Mielcarz, która przypomniała nam o swoim istnieniu udziałem w programie „Top Model”. Czytając wywiad można poczuć się jak na kobiecych pogaduszkach przy kawie, kiedy jedna pani drugiej pani trajkocze o byciu kurą domową, bogatym mężu, córeczce oraz o życiu, w pełnym blichtru Los Angeles, które podobno wcale nie jest tak bajeczne, jakby się mogło wydawać. Brakuje puenty. Za to miło się czyta. Tylko tyle. Albo aż tyle.

Fot. Viva!

 

Anna Mucha i Filip Bobek – przyjaźń czy kochanie?

W Życiu na gorąco pełen podejrzliwości tekst o życiu prywatnym Anny Muchy. Pisemko zastanawia się, czy między głównymi bohaterami serialu „Prosto w serce” zaiskrzyło na poważnie. Redaktorzy gazety, słynący ze swej detektywistycznej dociekliwości, ustalili, że Ania i Filip coraz częściej spotykają się również poza planem serialu. Pytanie, co z zazdrosnym narzeczonym aktorki, Marcelem Sorą? Czy faktycznie coś jest na rzeczy czy to tylko chwyt promujący serial? Niczego nie można wykluczyć, wszak panna Mucha w ostatnim czasie do perfekcji opanowała przyciągnie do siebie uwagi mężczyzn... i mediów.

Fot. Życie na gorąco

 

Robert Kubica – kim jest jego ukochana?

Podczas kiedy o wypadku i rekonwalescencji Kubicy grzmi cała Polska, w Twoim Imperium, możemy przeczytać co nieco o bohaterce drugiego planu, która czuwa przy swoim ukochanym, Edycie Witas. Choć Kubica niezwykle dba o zachowanie swojej prywatności, tabloidowi udało się ustalić kilka faktów, np. to że para jest ze sobą już osiem lat oraz, że narzeczeni kupili willę w Toskanii, gdzie prawdopodobnie zamieszkają po ślubie. Trzymamy kciuki! Za zdrowie pana Roberta i za tę miłość.

Fot. Twoje Imperium

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/10.05.2013 16:57
monika milewska są razem z arturem sagowski .;p