Ślub - Agnieszka Radwańska wyszła za mąż za Dawida Celta

Agnieszka Radwańska bierze ślub fot. ONS.pl
Agnieszka została żoną Dawida Celta. Serdeczne gratulacje!
Joanna Mazur / 23.07.2017 10:24
Agnieszka Radwańska bierze ślub fot. ONS.pl

Najlepsza polska tenisistka Agnieszka Radwańska i jej sparingpartner Dawid Celt wzięli ślub! Msza odbyła się 22 lipca w sobotę w centrum Krakowa o godz. 15.30. Na świadkową Agnieszka wybrała swoją siostrę Urszulę, a świadkiem Dawida został jego najstarszy brat, Błażej.

Kreację ślubną tenisistki zaprojektowała Agnieszka Maciejak.

Agnieszka Radwańska - piękna sesja w VIVIE!

Radwańska i Celt - szczegóły ślubu i wesela

Jak podaje „Super Express” i serwis Se.pl wesele Radwańskiej i Celta odbyło  się w Tomaszowicach pod Krakowem. W Hotelu Dwór bawiło się ok.130 gości.
Do Krakowa na uroczystość przyleciało wielu znanych sportowców i przyjaciół pary, przyjechali m.in. Karolina Woźniacka i Andżelika Kerber -  tenisowe gwiazdy, prywatnie przyjaciółki Radwańskiej. Jest pierwszy trener Agnieszki  Tomasz Wiktorowski oraz koledzy z kortu, m.in. Łukasz Kubot, Jerzy Janowicz i Marta Domachowska.

Co serwowano gościom? Przystawki - tatar z wędzonego łososia w wianku z kawioru, cebuli i pomidorków cherry dekorowanego listkami botwinki. Zupa - krem brokułowy z płatkami migdałów. Danie główne - polędwiczka wieprzowa pieczona w tymianku i rozmarynie podana w sosie grzybowym z puree z batatów, każual z fasolą i czerwonym winem oraz kompozycją groszku cukrowego i pieczonego buraczka.
Dla gości przygotowano też inne atrakcje - występ kabaretu Koń Polski, fontannę czekolady i... fotobudkę.

Gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Fot. ONS.pl

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt znają się od ponad 10 lat. Dawid poznał Agnieszkę jak miała 17 lat. Długi czas był jej sparingpartnerem. Radwańska jest drugą partnera Dawida Celta. Ma on 6 letnie dziecko z poprzednią partnerką. Agnieszka jeszcze nie ma dzieci.

Więcej newsów z życia gwiazd - polecamy!

Redakcja poleca

REKLAMA