11-letnia córka Jolie i Pitta chce zmienić płeć i przejdzie kurację hormonalną? Rodzice się zgodzili

Skąd takie doniesienia?

Od lat Siloh Jolie-Pitt skupia na sobie największą uwagę fotoreporterów spośród całego rodzeństwa Pittów. Zawsze ubierała się "inaczej", nie nosiła falbanek, a garnitury, lubi krótką czuprynę i styl chłopczycy. Ponoć 11-latka chce być chłopcem.

AKTUALIZACJA 3.07: To tylko plotki, doniesienia o zmianie płci przez Siloh są zmyślone przez zagraniczną prasę.

Temat "chłopięcości" przyćmił chwilowo rozwód Jolie i Pitta. Teraz powrócił ze zdwojoną mocą i bardzo dużo osób oburza. Jak podaje TMZ, zarówno Angelina Jolie, jak i Brad Pitt, zgodzili się by ich najstarsza biologiczna córka Shiloh rozpoczęła kurację hormonalną, która pozwoli jej w przyszłości zmienić płeć. Angelina i Brad nie mieli również podobno problemu, by w domu nazywać Shiloh męskimi imionami – John albo Peter.

Pitt pociesza się w ramionach znanej modelki? 53-latka właśnie rozwodzi się z mężem

11- letnia córka Jolie i Pitta zmieni płeć

Może nie byłoby w tym nic bulwersującego, gdyby nie fakt, że Siloh ma raptem 11 lat. Angelina mówiła dwa lata temu w wywiadzie, że "Nigdy nie zabroni komukolwiek ze swoich dzieci być tym, kim chcą" i że zawsze będzie dawać im wolność wyboru.

 

#shilohjoliepitt #za

Post udostępniony przez Shiloh Jolie Pitt (@shiloh.jolie.pitt)

Pytanie tylko, czy to aby na pewno dobra droga. Jak czytamy w wywiadzie z dr Dulko: - Przy takim wieku wydaje się jedynie zaświadczenie, by nowe imię i nazwisko (w zmienionym rodzaju) uwzględniono w dzienniku. I tyle. Warto pamiętać, że dziecko już od trzeciego (a na pewno między trzecim a siódmym) roku życia jest świadome swojej tożsamości płciowej - jest chłopcem czy dziewczynką? - czytamy na onet.pl.

Zmiana płci to poważny krok. Taką transformację przeszedł Chaz Bono, syn Cher, który urodził się jako dziewczynka.

Natalia Kukulska pokazała zdjęcie, na którym karmi piersią!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)