Siloh Jolie-Pitt chce zmienić płeć

Skąd takie doniesienia?
Edyta Liebert / 03.07.2017 09:26

Od lat Siloh Jolie-Pitt skupia na sobie największą uwagę fotoreporterów spośród całego rodzeństwa Pittów. Zawsze ubierała się "inaczej", nie nosiła falbanek, a garnitury, lubi krótką czuprynę i styl chłopczycy. Ponoć 11-latka chce być chłopcem.

AKTUALIZACJA 3.07: To tylko plotki, doniesienia o zmianie płci przez Siloh są zmyślone przez zagraniczną prasę.

Temat "chłopięcości" przyćmił chwilowo rozwód Jolie i Pitta. Teraz powrócił ze zdwojoną mocą i bardzo dużo osób oburza. Jak podaje TMZ, zarówno Angelina Jolie, jak i Brad Pitt, zgodzili się by ich najstarsza biologiczna córka Shiloh rozpoczęła kurację hormonalną, która pozwoli jej w przyszłości zmienić płeć. Angelina i Brad nie mieli również podobno problemu, by w domu nazywać Shiloh męskimi imionami – John albo Peter.

Pitt pociesza się w ramionach znanej modelki? 53-latka właśnie rozwodzi się z mężem

11- letnia córka Jolie i Pitta zmieni płeć

Może nie byłoby w tym nic bulwersującego, gdyby nie fakt, że Siloh ma raptem 11 lat. Angelina mówiła dwa lata temu w wywiadzie, że "Nigdy nie zabroni komukolwiek ze swoich dzieci być tym, kim chcą" i że zawsze będzie dawać im wolność wyboru.

 

#shilohjoliepitt #za

Post udostępniony przez Shiloh Jolie Pitt (@shiloh.jolie.pitt)

Pytanie tylko, czy to aby na pewno dobra droga. Jak czytamy w wywiadzie z dr Dulko: - Przy takim wieku wydaje się jedynie zaświadczenie, by nowe imię i nazwisko (w zmienionym rodzaju) uwzględniono w dzienniku. I tyle. Warto pamiętać, że dziecko już od trzeciego (a na pewno między trzecim a siódmym) roku życia jest świadome swojej tożsamości płciowej - jest chłopcem czy dziewczynką? - czytamy na onet.pl.

Zmiana płci to poważny krok. Taką transformację przeszedł Chaz Bono, syn Cher, który urodził się jako dziewczynka.

Natalia Kukulska pokazała zdjęcie, na którym karmi piersią!