POLECAMY

Smutne wieści dla fanów Shakiry i Gerarda Piqué

Para zadecydowała o rozstaniu. Pytamy: dlaczego?
/ 10 miesięcy temu
Smutne wieści dla fanów Shakiry i Gerarda Piqué fot. @GerardPique

Co się stało, że związek, uchodzący za wzorcowy, modelowy, idealny (!) rozpadł się na oczach milionów ludzi? Shakira i Gerard Piqué uchodzili za doskonałe małżeństwo. Co położyło kres ich 7-letniemu związkowi? Czy mamy pewność, że to już koniec?

Zawsze dedykował jej każdego gola

We wtorek hiszpański serwis Cotilleo (a wraz z nim inne portale oraz magazyny) doniósł, że kolumbijska artystka zdecydowała o rozstaniu z o 10 lat młodszym od siebie piłkarzem. Cały świat przyglądał się narodzinom ich dwóch chłopców, rozczulając się pierwszymi ich zdjęciami. Środkowy obrońca FC Barcelony został ponoć przyparty do muru tą informacją. Według informacji portalu, powód rozstania "to coś poważnego i w końcu Shakira podjęła decyzję o separacji". Oboje zawsze bardzo się wspierali... 

Co z dziećmi? Para wychowuje razem dwójkę dzieci: czteroletniego Milana i dwuletniego Sashę.

 

Campions!!!! Força Barça!

Post udostępniony przez Gerard Piqué (@3gerardpique)

 

Daddy-Sasha time!

Post udostępniony przez Gerard Piqué (@3gerardpique)

Shakira i Gerard Piqué ostatni raz byli widziani razem na ślubie i weselu Leo Messiego pod koniec czerwca tego roku. Pojawiły się także informacje o kryzysie w ich związku z powodu zachowania po strzeleniu gola w trakcie jednego z meczów: Piqué nie wykonał on gestu, który zawsze dedykował ukochanej.

 

2016

Post udostępniony przez Gerard Piqué (@3gerardpique)

Shakira zadecydowała o rozstaniu. Pytamy: dlaczego?

Ta informacja dla wielu jest szokiem. Niedawno Shakira chwaliła się, ze piłkarz wystąpił w jej pełnym miłości i namiętności teledysku, a o swoim małżeństwie wyrażała się w samych superlatywach. Czy to tylko plotki, że para nie chce być razem? Podobnie było w przypadku Anji Rubik i Sashy Knezevica, ale ostatecznie para się rozwiodła...

Rozwód Rubik i Knezevica potwierdzony

Gerard w ostatnim czasie czynnie zaangażował się w ruch niepodległościowy w Katalonii, co przełożyło się na jego sytuację na rynku. Jego wartość znacznie spadła, a popularność mimo wzrostu, zaczęła mu doskwierać bardziej, niż kiedykolwiek - wielu kibiców mieszało go z błotem.  Wygwizdali go w trakcie jednego z treningów, doprowadzili do płaczu podczas jednej z konferencji prasowych, na której wygłosił swoje poglądy w kwestii referendum niepodległościowego w tym hiszpańskim regionie i zamieszek, jakie miały tam miejsce z tego powodu. Z pewnością nie jest to powód rozstania pary, jednak nie można powiedzieć, że konflikt na tle politycznym pomoże parze uporać się ze swoimi demonami i problemami.

 

Disfrutando en el @yourburg de la mejor comida de Barcelona junto a @shakira!

Post udostępniony przez Gerard Piqué (@3gerardpique)

Wzruszająca scena: mąż Shakiry z pierworodnym synkiem na zdjęciu

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/10 miesięcy temu
Oni nigdy nie wzięli ślubu! Więc nie ma żadnej separacji.