Sarah Jessica Parker w codziennej stylizacji z córkami

Sarah Jessica Parker odprowadziła córki do szkoły. Wygląda jak gwiazda?
Edyta Liebert / 27.04.2016 05:17

Sarah Jessica Parker należy do grona tych aktorek, po ktorych nie widać upływu czasu. Gwiazda "Seksu w wielkim mieście" jest szczęśliwą mamą 1-letnia Jamesa i bliźniaczek Marion i Tabith, które właśnie poszły do szkoły.

Pierwszy dzień w szkole to wielkie wydarzenie w życiu dzieci i ich rodziców. Sarah Jessica Parker odprowadziła swoje 2 córki z uśmiechem na ustach. Robiła im także pamiątkowe zdjęcia! Aktorce towarzyszyła również niania dziewczynek. Widać, że pierwszy dzień w szkole był dla nich pełen radości!

Sarah Jessica Parker w codziennej stylizacji

Mało kto poznałby fashionistkę Carrie Bradshaw na ulicy! Daleko jej do miłośniczki szpilek i finezyjnych kreacji. Aktorka za rolę w "Seksie w wielkim mieście" otrzymala liczne nagrody, m.in. dwukrotnie Złotego Globa, nagrodę Stowarzyszenia Aktorów Amerykańskich, dwukrotnie nominację do nagrody Emmy oraz dwukrotnie nominację do American Comedy Award.


Aktorka odprowadziła córki do szkoły w przeciętnej sukience maxi i nie wyróżniała się z tłumu. 50-latce niczego nie brakuje! Brak makijażu możemy uznać za atut, prawda?

PS Córki Sary Jessiki Parker są absolutnie urocze, zobaczcie!

Więcej:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/27.05.2016 08:25
Zgadzam się z Tobą, elmo. To szukanie tematu na siłę i wmówienie nam, że kreacja serialowa/filmowa jest, a przynajmniej powinna być 100% odzwierciedleniem rzeczywistego życia danej osoby. Do tego artykuł jest tak słabo zredagowany, że nasuwa się myśl czy nie jest dziełem translatora. Przecież autor sprawdziłby swój własny tekst przed publikacją...
/19.05.2016 19:25
A jak ma wyglądać mama odprowadzająca dzieci do szkoły? Miałaby coś z głową, gdyby ubrała się jak na czerwony dywan. SJP jest gwiazdą niezależnie od stroju czy makijażu.