Sandra Kubicka zoperowała sobie dziąsła i zęby! „Mój były mówił, że mam zęby jak królik”

Modelka poddała się zaawansowanym zabiegom, które zmieniły wygląd jej uśmiechu. Wyznała także dlaczego zdecydowała się na taki krok.
/ 27.08.2021 17:08

Kariera Sandry Kubickiej nabiera wiatru w żagle. Po wielu udanych kontaktach modelingowych, także tym z Victoria's Secret, czyli pionierem branży bieliźnianej, gwiazda postanowiła rozwinąć swoje umiejętności aktorskie. Zagrała w filmie „The End”, gdzie miała okazję wystąpić u boku Tomasza Karolaka i Aleksandry Popławskiej.

Teraz opowiedziała otwarcie także o zmianach w swoim wyglądzie...

Sandra Kubicka poddała się zabiegom estetycznym... zębów

Zapytana przez dziennikarkę, bardzo otwarcie opowiedziała o przebytych zabiegach, które miały na celu poprawienie wyglądu jej uśmiechu. Chociaż, jak sama podkreśla, wielu klientów powtarzało jej, że nie jest to potrzebne.

– Ja miałam mega kompleks przez mojego byłego, który mówił, że mam zęby jak królik. Miałam jedynki bardzo długie i krótkie dziąsła. Ale w branży modelingowej tym zasłynęłam, bo wszyscy klienci mówili, że mam uroczy, prawdziwy uśmiech – wyznała Kubicka.

Modelka i aktorka wyjaśniła, jakie zabiegi musiała przejść, żeby w końcu poczuć się dobrze ze swoim uśmiechem.

– Przycięłam sobie dziąsła najpierw, co spowodowało, że moje jedynki były jeszcze dłuższe. Finalnie zdecydowałam się na bonding japoński, czyli dosztukowanie i wyrównanie zębów. Dzisiaj nie mam problemu, żeby się uśmiechnąć na ściance. Ja mówię o swoich kompleksach otwarcie – opowiedziała modelka.

Celebrytka poinformowała także, że wielu jej znajomych poddało się temu samemu zabiegowi. Wy również macie kompleks zbyt długich zębów?

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki