Kinga Rusin, Hanna Lis fot. ONS.pl

Rusin i Lis wrzuciły podobne zdjęcia na Instagram

Najpierw była Hanna Lis, a za chwilę Kinga Rusin. Przypadek?
/ 01.06.2017 15:34
Kinga Rusin, Hanna Lis fot. ONS.pl

To już tradycja, że podczas każdego święta, urodzin czy wyjątkowej okazji gwiazdy umieszczają zdjęcia na swoich Instagramach wspominając ważne chwile. Tak zrobiły Hanna Lis i Kinga Rusin z okazji Dnia Dziecka i stworzyły bardzo podobne do siebie posty...

Wojna to jedyna rzeczywistość jaką znają. Jak żyją dzieci z Aleppo?

Rusin i Lis wrzuciły podobne zdjęcia na Instagram

Pierwsza była Hanna Lis, która załączyła fotografię z córkami - Julią i Anią. Urocze zdjęcie zaczęło prędko zyskiwać na popularności, a wiele obserwujących pozytywnie komentowało post.

Czy tych reakcji pozazdrościła Kinga Rusin? Dziennikarka, a niegdyś przyjaciółka Hanny Lis, załączyła podobną fotografię z córkami i opatrzyła ją jeszcze bardziej wzruszającym i ckliwym podpisem, niż Hanna Lis. A umieściła ją zaledwie 10 minut pot Hannie. Przypadek? Oceńcie same podobieństwa zdjęć i wyznania matek, które niegdyś łączyła przyjaźń, a dziś konflikt i Tomasz Lis.

Obie fotografie są okazjonalnymi symbolami świętowania Dnia Dziecka, który jest świętem przede wszystkim dla rodziców - dlatego zarówno Lis, jak i Rusin, dały temu wyraz. Miło patrzy się na pozytywne, pełne miłości fotografie matek i córek. Może nie warto szukać tu podtekstów?

Małgorzata Rozenek obchodzi dziś urodziny! Które? Celebrytka CELOWO wrzuciła zdjęcie swojego dowodu

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)