Rozwody gwiazd

Wydawać się może, że przysięgę małżeńską wypowiada się raz w życiu. Przecież to magiczne przyrzeczenie powinno mieć ponadczasową wartość. Współczesność pokazuje jednak, że słowa „ (…)że Cię nie opuszczę aż do śmierci” nie mają trwałego wymiaru.

Wydawać się może, że przysięgę małżeńską wypowiada się raz w życiu. Przecież to magiczne przyrzeczenie powinno mieć ponadczasową wartość. Współczesność pokazuje jednak, że słowa „(…)że Cię nie opuszczę aż do śmierci” nie mają trwałego wymiaru.

Rozwody gwiazd

Fot. PR Photos

Rozstania, separacje, a przede wszystkim rozwody wśród gwiazd kina, muzyki, sportu są na porządku dziennym. Czym to jest spowodowane? Zdrada, niezgodność charakterów, nadużywanie alkoholu to najczęstsze przyczyny rozwodów na świecie. Czy również dlatego rozwodzą się gwiazdy show - biznesu? Pewnie tak! A do tego: znudzenie się życiowym partnerem, brak czasu lub chęć zwrócenia na siebie uwagi przez media. Przykładów rozstań w świecie sławnych ludzi jest wiele. Jednym z nich jest rozwód Toma Cruise i Katie Holmes, która po Mimi Rogers i Nicole Kidman była trzecią życiową partnerką aktora. Kryzys w związku, a w konsekwencji tego - rozstanie spotkało przystojnego Brada Pitta i amerykańską aktorką Jennifer Aniston. Był to bez wątpienia rozwód cieszący się wielkim zainteresowaniem zarówno mediów, jak i fanów aktorskiej pary. Kolejne losy Brada śledził cały świat, a to za sprawą pięknej Angeliny Jolie, którą poznał na planie „Pan i Pani Smith”. Obecnie żyją w szczęśliwym związku. Rozwodzą się hollywoodzkie gwiazdy, ale i polskie... Kto nie słyszał o Michale Wiśniewskim i otaczających go skandalach? Nieustannie poszukuje właściwej wybranki serca, co przełożyło się na zawarcie związku małżeńskiego po raz czwarty. Tym razem z Dominiką Tajner - Idzik. Plaga rozwodów dotyka również sportowców. Rozstali się: Artur Boruc (piłkarz) i Katarzyna Modrzewska, Radosław Majdan (piłkarz) i Dorota Doda Rabczewska, a także Robert Korzeniowski (lekkoatleta) z żoną Agnieszką.

Rozwody gwiazd

Rozwody gwiazd

Fot. PR Photos, MW Media

Życie celebrytów rządzi się innymi prawami. Niekończące się fety, bankiety są doskonałym miejscem na poznanie kogoś „nowego”. Fascynacja płcią przeciwną pojawia się wówczas bardzo szybko. Zapomina się o zobowiązaniach i żyje przysłowiową chwilą. Czasami ten jeden moment wystarczy, aby zamknąć rozdział naszego życia i otworzyć kolejny. Sławni ludzie popadają w wir pracy. Pogoń za karierą i pieniędzmi może okazać się zgubna. Roczna trasa koncertowa, zdjęcia do nowego filmu czy codzienne treningi nad szczytem formy powodują odsunięcie na drugi plan rodziny. U jednych pojawia się radość z rozwoju zawodowego żony czy męża, a dla innych to doskonały pretekst do rozstania. Wynika to z indywidualnego podejścia każdego człowieka, jego pragnień i wizji wspólnego życia. Plotkarskie blogi, kolorowe czasopisma czyhają na sensację z życia gwiazd. Sławni ludzie doskonale o tym wiedzą. Część z nich nie odkrywa się przed dziennikarzami, nie opowiada o swoim prywatnym życiu. Inni z kolei chcą, aby każdy szczegół ich życia został dokładnie opisany. Być może właśnie dla nich rozwód, a później kolejny ślub jest pewnego rodzaju metodą na bycie sławnym? Bez wątpienie okładki gazet należeć będą do nich.

Rozwody gwiazd

Fot. PR Photos

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/6 lat temu
Świat gwiazd jest poprostu "brudny". Lepiej nie brać z nich przykładu.
/6 lat temu
W sondzie brakuje mi opcji - dwustrona świadomość o swojej zajebistosci. 2 narcystyczne osoby raczej ze sobą długo nie wytrzymają.