Rozwód Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. Pamiętacie początki ich związku?

Niedawno media obiegła wiadomość o rozwodzie popularnych dziennikarzy-podróżników. Przypominamy, jak narodziło się ich uczucie i jak poinformowali o zakończeniu swojego związku.
/ 27.07.2021 15:14

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski przez kilka lat uchodzili za idealną parę. Z racji na łączącą ich pasję do podróżowania, wielką ciekawość świata, ale i empatię, wydawali się być dla siebie stworzeni, a wielu fanów wierzyło, że związek zbudowany na takiej podstawie przetrwa nawet największe kryzysy. 

Niestety, na początku miesiąca media obiegła wiadomość o rozwodzie pary, która pobrała się w zeszłym roku. Jak się okazało, Kossakowski miał wyprowadzić się ze wspólnego domu już 3 miesiące po ślubie... 

Kiedy poznali się Kossakowski i Wojciechowska?

Podróżnicy poznali się w 2018 roku przy nagrywaniu programu Dzień Dobry TVN, jednak fascynacja nie narodziła się od razu. Kilka miesięcy później Wojciechowska oglądała program Kossakowskiego w telewizji i zauważyła, że Przemysław zjada tam... zupę z płetwy rekina, który należy do zwierząt zagrożonych

Chociaż w sms-ie Martyna była wyjątkowo rozgniewana, prowadzącemu programu „Down the road” udało się ją udobruchać i wzbudzić jej zainteresowanie.

Ślub, który odbył się w październiku 2020 roku, zorganizowany został w modnej, rustykalnej i pełnej zieleni lokalizacji, którą gwiazdy upatrzyły sobie na swoje przyjęcia. W „Cichej 23” odbyło się także m.in. baby shower Maffashion.

Rozwód podróżników

Doniesienia o rozwodzie szybko skomentowała Wojciechowska, która opublikowała smutny wpis na swoim Instagramie. Wynika z niego, że przykrą decyzję podjął właśnie jej mąż, a sama dziennikarka była nią zaskoczona.

W odpowiedzi na liczne artykuły, a także wpis żony, Kossakowski zaapelował jedynie o niewyrabianie sobie zdania jedynie na podstawie medialnych rewelacji. Nie da się ukryć, że na podróżnika spadła lawina krytyki, a fani prawie jednomyślnie wstawili się za Martyną.

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki