Rozstania gwiazd w 2016

Rozstania gwiazd w 2016 roku
Edyta Liebert / 20.12.2016 13:25

Koniec roku to czas podsumowań, refleksji i przemyśleń. Dla niektórych minione 12 miesięcy były okresem spełnienia, dla innych - czasem zmian, niekiedy radykalnych, jak rozstania czy rozwody.

Kto rozstał się w 2016 roku?

Rok 2016 przysporzył wiele stresu Johnny'emu Deppowi, którego żona, Amber Heard, oskarżyła o stosowanie przemocy domowej. Pod koniec maja Heard złożyła papiery rozwodowe, a jako powód podała "różnice nie do pogodzenia" i prosiła jednocześnie o przyznanie jej alimentów. Decyzja aktorki była zdumiewająca tym bardziej, a całą historią ich rozstania zajmowały się media przez kilka miesięcy.

ONS.plDuży szok przeżyli fani Brangeliny - gdy w sieci pokazały się informacje o ich rozwodzie, ich fani ogłosili żałobę (nie żartujemy). Kiedy Angelina Jolie złożyła papiery rozwodowe, pojawiło się pytanie, co mogło zniszczyć związek, który stawiano za wzór. Skupiono się na Bradzie i jego podawanej w wątpliwość wierności małżeńskiej.

Pitt i Cotllard: czy to był romans?

Pogłoski i przepychanki doprowadziły do tego, że pojawiły się pogłoski o... zdradzie Angeliny Jolie. A raczej zdradach. Telenowela wciąż trwa...

Jeśli chodzi o polskie podwórko, zasmuciła nas wieść o rozstaniu Anny Wendzikowskiej i Patryka Ignaczaka - zdaniem wielu, pary stworzonej dla siebie. Rodzice małej Kornelii ponoć myśleli nawe o rodzeństwie dla dziewczynki. Co spowodowało, że się rozstali? Dziennikarka nie skomentowała plotek.

Screen Instagram/polki.pl

Gwiazdy, które rozstały się w  2015 roku