Roksana Węgiel prowadzącą „You Can Dance". Nowa edycja pojawi się w TVP!

Młoda gwiazda pojawi się w odświeżonym programie w jesiennej ramówce Telewizji Polskiej. Jaką rolę będzie tam pełnić?
/ 23.07.2021 12:20

Roksana Węgiel weszła do show-biznesu szturmem po wygranej w dziecięcej edycji „The Voice”, gdzie jej trenerką była Edyta Górniak. Kariera młodej gwiazdy rozwija się w błyskawicznym tempie. 16-latka zdążyła już wypuścić swój solowy album, wygrać dziecięcą Eurowizję i zdobyć nominację do kultowych nagród muzycznych - Fryderyków.

Teraz zostanie także prowadzącą kultowego tanecznego programu.

Roksana Węgiel w nowym „You Can Dance”

Format, który wcześniej ukazywał się w stacji TVN, teraz zostanie wyemitowany przez TVP2. „You Can Dance. Nowa generacja" będzie miał swoją premierę już jesienią.

Roksana ma doświadczenie w tańcu - sama wygrała program „Dance, Dance, Dance". W nowej wersji YCD będzie pełnić funkcję jednej z prowadzących, które wspierają tancerzy za kulisami i podczas treningów.

„Będę kolejną prowadzącą. Będę takim wsparciem dla naszych uczestników" - opowiedziała wokalistka na oficjalnym nagraniu zamieszczonym przez stację TVP.

Uczestnicy programu na antenie TVN oceniani byli m.in. przez Agustina Egurrolę, Idę Nowakowską czy Michała Piróga, a konkurs wylansował takich tancerzy jak Maciej Florek czy Ania Bosak.

Główną prowadzącą oryginalnego formatu była Kinga Rusin, która również otrzymała tę propozycję po wygraniu programu tanecznego - dziennikarka została laureatką 4. edycji „Tańca z gwiazdami” w parze ze Stefano Terazzino. 

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki