Rafał Maślak i Kamila Nicpoń zostali rodzicami fot. ONS.pl

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń zostali rodzicami - płeć i imię dziecka

Jedna z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu powitała na świecie pierwsze dziecko!
Marta Kosakowska / 01.04.2019 10:54
Rafał Maślak i Kamila Nicpoń zostali rodzicami fot. ONS.pl

Radosna wiadomość z show-biznesu! W miniony weekend na świecie pojawił się pierwszy potomek Rafała Maślaka i jego żony Kamili Nicpoń. Maleństwo urodziło się 29 marca w Warszawie. Dumny tata zamieścił na Instagramie pierwsze zdjęcie dziecka.

Płeć i imię dziecka Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń

Rafał Maślak zdradził, że został dumnym ojcem syna. Płeć dziecka była znana już wcześniej. Para poinformowała, że oczekuje narodzin chłopca w grudniu 2018 roku.

Syn Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń będzie nosił piękne imię Maksymilian. Na oficjalnym profilu Mistera Polski pojawiło się urocze zdjęcie. Widać na nim małą rączkę dziecka ściskającą dłoń ojca.

- Witaj synku. Kocham Cię
- napisał Rafał Maślak.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Witaj synku. Kocham Cię❤️

Post udostępniony przez Rafał Maślak (@rafalmaslak)

Informacja o powiększeniu rodziny Rafała Maślaka wzbudziła ogromny odzew wśród internautów. Pod pierwszym zdjęciem Maksymiliana z ojcem pojawiło się mnóstwo komentarzy wzruszonych fanów. Internauci gratulują świeżo upieczonym rodzicom i życzą całej rodzinie dużo zdrowia.

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń wzięli ślub 14.08.2018 roku. Mister Polski 2014 i jego żona, uczestniczka wyborów Miss Wielkopolski, są razem od kilku lat. Poznali się na planie teledysku do piosenki „Zaczepka” grupy Soleo. Tworzą jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie.

Przeczytaj:
Gwiazdy, które urodzą w 2019 roku
Ewa Farna oczekuje pierwszego dziecka - jak wygląda przyszła mama?