Przygody Małgorzaty Rozenek na kempingu. Nawet Henryk zaczął się burzyć!

Majdanowie spędzają właśnie wymarzone wakacje na szwedzkim kempingu, które bogato relacjonują w sieci. Ale czy na pewno wszyscy członkowie rodziny są z nich zadowoleni?
/ 16.07.2021 17:12

Małgorzata Rozenek-Majdan spędza właśnie wyjątkowo medialne wakacje z rodziną. O jej perypetiach podczas wypoczynku w kamperze ciągną się długie relacje na Instagramie, które natychmiast udostępniane są przez portale plotkarskie. 

Po kilku dniach w survivalowych warunkach Majdanowie zdecydowali się na krótki odpoczynek w hotelu. Jak się okazuje, sytuacja zaczęła się już też dawać we znaki małemu Henrykowi, który coraz więcej psocił, a nawet wpadał w ataki złości, które komunikował... wyrzucaniem zabawek z wózka.

Małgorzata Rozenek i problemy wychowawcze

Chociaż wyrzucanie zabawek z wózka czy łóżeczka to częsta rozrywka małych dzieci, gwiazda starała się przetłumaczyć maluchowi, że to niewskazane zachowanie. Henio zdawał się jednak nic nie robić sobie z ostrzeżeń mamy.

Pomimo zapewnienia niemowlakowi jak najlepszych warunków (Majdanowie przywieźli ze sobą nawet składaną wanienkę na jego ulubione kąpiele), wydaje się, że i Henrykowi niewygoda zaczęła dawać się już we znaki... 

Dalibyście radę na kempingu z tak małym dzieckiem?

Czytaj także: 13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj? Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki