Agata Duda, Andrzej Duda fot. ONS

Prezydent Andrzej Duda skomentował plotki o kryzysie małżeńskim

O tym, że między parą prezydencką nie układa się najlepiej, mówi się o dawna. Ile w tym prawdy?
/ 01.10.2018 14:13
Agata Duda, Andrzej Duda fot. ONS

Kryzys małżeński pary prezydenckiej od dłuższego czasu jest tematem, o którym rozpisują się media. Andrzej Duda po raz pierwszy postanowił zabrać głos w tej sprawie. W rozmowie z tygodnikiem „Sieci” jednoznacznie zdementował, jakoby z między nim a Agatą Dudą nie układało się najlepiej.

Andrzej Duda komentuje plotki o kryzysie małżeńskim

W wywiadzie dla tygodnika padło pytanie, czy prawdą jest, że Agata Duda nie jest zachwycona zamiarem prezydenta, by ponownie ubiegać się o urząd prezydenta. Andrzej Duda nazwał tego typu informacje „plotkami”. Przy okazji odniósł się również do doniesień o rzekomym kryzysie małżeńskim. Prezydent podkreślił, że relacje, między nim a żoną, są dobre.

Plotki były, są i będą. Niektóre plotki są zabawne, inne po prostu są kalumniami, jak ta o rzekomym kryzysie w moim małżeństwie, że źle się dzieje. Jesteśmy małżeństwem od 20 lat, parą jesteśmy od czasów licealnych. Kochamy się, lubimy, nigdy na szczęście nie było w naszym związku poważniejszego kryzysu i nadal, za co Bogu dziękuję, nie ma
- powiedział Andrzej Duda.

Ponadto prezydent podkreślił, że jest dumny z tego, jak jego żona wypełnia rolę pierwszej damy. Andrzej Duda podkreślił, że jego małżonka robi to skromnie i z klasą.

Agata jest nie tylko fantastyczną żoną, lecz także świetną pierwszą damą. Bardzo rzetelnie, godnie i z ogromną klasą pełni swoją funkcję, za co jestem jej ogromnie wdzięczny. Ale to nie tylko towarzyszenie mi przy uroczystościach oficjalnych, wymaganych protokołem. Jest także bardzo aktywna w działalności dobroczynnej, bierze udział w akcjach charytatywnych. (...) A przy tym robi to skromnie, bez fleszy aparatów i kamer. Na dodatek znajduje czas na swoje życie, swoje pasje, swoje ambicje. Ja to szanuję
- powiedział prezydent.

Przeczytaj:
6 udowodnionych rzeczy, które mogą zaszkodzić twojemu związkowi
5 zachowań kobiet, które niszczą związek