Popławska w zaawansowanej ciąży ucieka przed fotoreporterami

Spieszyła się na pokaz. Lada dzień urodzi!
Edyta Liebert / 16.06.2015 03:18

Wiadomość o tym, że Magdalena Popławska spodziewa się dziecka, zaskoczyła wielu jej sympatyków. Niebawem urodzi!


Na pokaz mody aktorka przyszła sama i zdecydowała się na niezobowiązujący strój. Uwagę przykuwała jej kolorowa kopertówka i... sportowe buty. Czemu aktorka uciekała się przed fotoreporterami?

Magdalena Popławska w ciąży

To pierwsza ciąża Popławskiej. Aktorka oficjalnie jest teraz singielką, a przez ponad 2 lata była w związku z aktorem, Bartłomiejem Topą. Popławska strzeże swojej prywatności i nie zależy jej na rozgłosie, dlatego nawet gdy pojawia się na pokazie mody, unika błysku fleszy. Początki ciąży nie były dla niej łatwe (aktorka ma 35 lat). Znajoma Popławskiej wyznała, że:

Na początku nie czuła się najlepiej. Musiała dużo odpoczywać i bardzo na siebie uważać. Często też odwiedzała lekarza. Na szczęście teraz, gdy jest już w 4. miesiącu, wszystko się unormowało.

Kiedy urodzi Magdalena Popławska?

Wszystko wskazuje na to, że maluch pojawi się na świecie już w okresie wakacyjno-urlopowym. Jaka jest płeć dziecka? Czy to będzie chłopiec, czy dziewczynka, tego nie wiemy. Nieco zagadkowa ciąża przykuwa zainteresowanie mediów oraz aparaty fotoreporterów, dlatego gdy aktorka pojawia się na premierze czy branżowycm evencie można być pewnym, że jej obecność nie ujdzie uwadze dziennikarzy.

Czemu w popłochu unikała fotoreporterów? Przecież nie ma już nic do ukrycia...

Zobacz też:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)