POLECAMY

Dziś mecz Polska-Czarnogóra. A oto polskie WAG's, które codziennie wspierają naszych piłkarzy!

Trzymamy kciuki za naszą reprezentację i przypominamy, że dziś gramy ostatni mecz w eliminacjach do Mistrzostw Świata! Ale emocje!
Małgorzata Czyż / 10 miesięcy temu

Są piękne, stylowe, mają własne biznesy, często same uprawiają sport i co najważniejsze, motywują polskich piłkarzy do walki. A ich mężczyźni, ponieważ zarabiają nie mało, to nie szczędzą im pieniędzy. Wszyscy przecież wiemy, że MaRina, czy Celia Jaunta kochają drowie ubrania i luksusowe samochody. Prawda jest jednak taka, że piękne polskie WAG's nie tylko leżą i pachną. Same zakładają własne biznesy. Jedne śpiewają, inne prowadzą bloga, sklep internetowy, czy tak jak Anna Lewandowska, są trenerkami. Dziś na pewno wspierają swoich facetów w ważnym meczu!

Kim są polskie WAG's?

Polska-Czarnogóra

To wyjątkowo ważny mecz. Ostatni w eliminacjach do Mistrzostw Świata. Dzisiejsze spotkanie zadecyduje o awansie biało-czerwonych na przyszłoroczny mundial. Adam Nawałka postawił na sprawdzony i najlepszy skład. Kogo zobaczymy na boisku? Oto przewidywany skład drużyny:

  • Na bramce: Wojciech Szczęsny
  • W obronie: Kamil Glik i Michał Pazdan
  • Na prawej stronie: Łukasz Piszczek
  • Na lewej: Bartosz Bereszyński
  • W pomocy: Krzysztof Mączyński, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński.
  • Na skrzydłach: Jakub Błaszczykowski i Kamil Grosicki
  • W ataku oczywiście Robert Lewandowski

Nie pozostaje nam nic innego, jak oglądać mecz i trzymać kciuki za naszych!

Już teraz zobacz w naszej galerii, jak wyglądają piękne polskie WAG's, czyli żony i partnerki naszej reprezentacji.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/10 miesięcy temu
Niezłe kobiety! Wszystkie takie śliczne, zgrabne. Pewnie dawkują sobie jakieś iqgreen, zeby nie przytyć, bo wstyd byłoby je piłkarzom pokazywać jakby były grube i zaniedbane. Wydaje mi się, że jedynie Lewa jest ambitną dziewczyną. Sama na siebie pracuje i jest w tym po prostu najlepsza. O reszcie w ogóle nie słychać.